Avon Giveaway

34

Jelikož jsem včera byla na finálovém večírku Blogerky Roku a umístila jsem se na krásném 9. místě hlavně díky Vám, mám tu pro Vás Avon Giveaway a šance na výhru je tentokrát poměrně velká. Soutěžíme totiž o 4 řasenky Big and False Lash od Avonu tady na blogu a o 3 řasenky na instagramu. O téhle řasence už jste na mých stránkách mohli slyšet, protože je to jedna z mých nejoblíbenějších řasenek a dělá krásný efekt řas.

Co pro výhru udělat?

Jestli chcete vyzkoušet jednu ze sedmi řasenek, sledujte mě na facebooku a instagramu  (okmakeup_karolina). Na instagramu se můžete do soutěže zapojit také a zdvojnásobit tak šanci na výhru.

Nezapomeňte mi napsat do komentáře jméno (nebo přezdívku), pod kterou mě sledujete a přidat email, kam Vás mohu kontaktovat v případě výhry. Soutěžíme do 25.12. 2015. Držím Vám palce 🙂

Moc děkuji Avonu za skvělé ceny do soutěže a určitě sledujte Avon na Instagramu, ať Vám nic neunikne. Řasenka je opravdu skvělá, určitě ji vyzkoušejte.

Hodně štěstí a krásný den, Karolína.

 

34 KOMENTÁŘE

 1. Jéé.. pěkná soutěž na tuto řasenku jsem dlouho v katalogu koukala, ale ještě jsem si ji neobjednala, tak zkusím štěstí.
  Na facebooku sleduji jako Irenka Slováková a na instagramu jako irenkaslovakova
  [email protected]
  Gratuluji k 9. místu.

 2. Avon mám ráda,ale tuhle řaseenku jsem ještě nezkoušela.
  Sleduji na FB -Marcela Lišková
  Gratuluju k umístění.

 3. Dobrý večer,

  chtěla bych tuto řasenku moc vyhrát a proto sleduji a to na fb pod nickem Wewerka Lucia Nantlová a na instagramu wewerkalucka a muj email je [email protected]

 4. Gratuluji moc 🙂 Když bylo ještě hlasování, tak jsme hlasovala pro tebe 🙂
  FB : Kača Val Instagram : katerinaz……
  Řasenka by se mi právě nová hodila 🙂

 5. Sleduji na FB jako Simona Jeřábková
  na instagramu jako simoonaa11
  Tuto řasenku jsem si právě chtěla objednat 😀

Comments are closed.