OUTFIT / Bílé Conversky

4

Od té doby, co bydlíme v Praze jsem z lodiček přesedlala na tenisky. Podpatky zbožňuji už kvůli tomu, jak krásně prodlouží postavu (s mými 160cm je to přímo žádoucí) a dodají outfitu větší šmrnc, po Praze se s nimi celý den opravdu chodit nedá. I když mám jedny sandálky s podpatkem od Pepe Jeans, které jsou tak pohodlné, že mě z nich nebolí nohy ani po celém dni a jsou poměrně vysoké, častěji sahám po teniskách, které jsou nejpohodlnější.

Bílá barva tenisek mi přišla úžasná už tehdy, když jsem asi v 16ti letech dostala bílé Pumy, které se mi hodili snad ke všemu. Od té doby jsem ale jiné bílé neměla. Všude se to poslední dva, tři roky hemží converskama, a musím říct, že i mě se moc líbí. Jsou jednoduché a pohodlné. A vypadají skvěle. Druhou stránkou je ale to, jak dlouho vydrží tak krásně bílé, jako jsou první dny. Každopádně jsme to s Honzíkem zkusili a Honzík nám koupil stejné boty. Mě to příjde jako super nápad, není to nic, co by upoutalo pozornost hned na první pohled a přitom hezký detail toho, že patříme k sobě. Co si o tom myslíte?

V jednoduchosti je krása

Cestou ze školy jsme vyfotili pár fotek právě s converskama. Většinou chodím velmi podobně oblečená. Kalhoty (Pepe Jeans), obyčejné tričko (tohle je tuším New Yorker), boty a kabelka. Kabelka naštěstí není ani černá, ani bílá a i když se v módě držím s barvami spíše při zemi, tahle hořčicová kabelka (MK) mě prostě baví!

A abych nezapomněla, chtěla bych Vám moc poděkovat za komentáře a emaily, které mi čas od času chodí. DĚKUJU. Blog dělám hlavně pro Vás a i když není zpětná vazba vždycky taková, jakou bych si přála, každý e-mail, zpráva nebo komentář mi říká, že to co dělám, má cenu.

converse
converse

converse) converse

Které boty nosíte nejraději vy? Mějte krásný víkend, K.

4 KOMENTÁŘE

  1. Nejraději nosím botasky, tenisky, protože taky pořád někde pobíhám. Podpatky se mi líbí moc, ale je to pro mě nepraktický, takže je vytáhnu občas a nejčastěji vytáhnu boty na platformě 🙂

  2. Podpatky se mi strašně líbí, jednou jsem si je však vzala a nedošlo mi, že v nich budu muset být celý den, a pak to taky tak dopadlo, že jo… Jizvy z puchýřů, nesnesitelná bolest, protože to byl pro mě přeci jen nezvyk, mít je tak dlouho na sobě, a tak jsem se od té doby nějak nedokázala přemluvit k tomu, abych se v tom naučila pořádně chodit. Tenisky, botasky a boty na platformě jsou pro mě teď jediné topovky. Bílou barvu mám strašně ráda, ale taky ji velmi ráda vždycky něčím zašpiním 😀 Jinak moc hezké fotky a boty samozřejmě! 🙂

Comments are closed.