Budeme mít koťátko!

2

O víkendu jsme byli až na druhé straně republiky a pokud jste si přečetli titulek článku, je Vám tak trochu jasné proč. Budeme mít koťátko! Malého ragdoll kocourka jménem Allwin, na kterého jsme se byli podívat až na Moravě a udělali si tak malý/velký výlet.

Jmenuje se Allwin a je to Ragdoll

Od té doby, co bydlíme s Honzíkem sami jsem si přála pejska, ale ten neprošel. Jednou jsme ale hlídali fenku dobrmana a dvě ragdoll kočičky a já se do nich absolutně zamilovala. A naštěstí se do nich zamiloval i Honzík. Takže když jsem se ho jednou, jen tak mezi řečí zeptala, jestli by nechtěl koťátko, souhlasil, což pro mě bylo obrovské překvapení a prakticky hned jsem začala hledat volná koťatka. Nakonec jsme si vybrali právě kocourka Allwina.

A jelikož nám zbývá méně jak měsíc, než nás bude doma o jednoho více (už aby to bylo!!!), pomalu ale jistě nakupujeme vše potřebné. Jako první jsme pořídili mističky a dvě kousátka na zoubky – úplně náhodou, když jsme ještě nevěděli, kdy koťátko budeme mít a žádné jsme ještě vůbec neměli vybrané.

ragdoll

ragdoll kitty

ragdoll

ragdoll

Výbava a škrábadlo

Včera jsem si konečně vybrala vhodné škrábadlo, které mi dalo zabrat s výběrem asi nejvíc (takže bych časem vydala třeba i články o tom, jaké škrábadlo je, které věci doporučuji a které naopak vůbec, protože jsem toho na internetu tolik neviděla a to jsem hledala opravdu hodně). Chtěla jsem něco robustnějšího, aby bylo bezpečné a také hezké, aby v ložnici vypadalo hezky. A po několika dnech (možná týdech) jsem vybrala a je na cestě. Společně s tím jsem pořídila i záchůdek, dezinfekci a horskou dráhu (na kterou je Allwin už zvyklý z domova a já chtěla aby alespoň něco v neznámém prostředí znal).

Zbytek hraček, jídlo a další věci objednám za pár dní. Přeci jen je ještě čas a já chtěla mít doma alespoň to škrábadlo, protože ne vždy jsou všechny skladem. Je vám asi jasné, že většinu dne trávím na zvářecích e-shopech a hledám věci pro Allwina. Alespoň si tak zkrátím to dlouhé čekání.

Návštěva se nám moc líbila. Koťáta byla strašně roztomilá a nejvíce času s námi trávil právě Allwin.

Už se nemůžu dočkat, až si s námi bude hrát a moc se na něj těším!

Výlet za Allwinem jsme spojili s výletem do Brna, kde jsme byli v překrásném hotelu Maximus Resort, což je překrásný hotel (a hlavně wellness) u brněnské přehrady. Wellnes byl překrásný, takový malý ráj na zemi  a rozhodně to byl úžasný zážitek, na který jen tak nezapomeneme. A příroda okolo brněnské přehrady? Také nádherná.

brněnská přehrada

brněnská přehrada

brněnská přehrada

brněnská přehrada

A co vy? Máte doma nějákého mazlíčka? A jaké bylo vaše plánování a těšení? Budu ráda za každou radu! Za měsíc se těšte na záplavu fotek a videí právě našeho Allwina a občas i nějáký ten článek o tom, jak rosteme a jaké to všechno je. Těším se. Přeci jen jsem měla kočičku naposledy jako malá a navíc byla většinu času venku. Mějte se bájově a ahoj! K.

2 KOMENTÁŘE

  1. Máme doma kočičku, ale těšení a plánování se nekonalo, přítel naší lásku našel na ulici jako malé, vypelichané a vyhublé klubíčko. Dnes už je z ní ale krásná slečna 🙂 Nevím jestli už máte, ale vybrala bych také dobrou přepravku na případné cesty a také bych se podívala na recenze veterinářů 🙂

Comments are closed.