Cosmobloggers

6

Odpočineme si od recenzí a videí. Mám pro Vás jednu fajn zprávu. Musím se Vám totiž pochlubit s jednou skvělou novinkou, která se mi stala minulý týden. Patřím totiž mezi cosmoblogerky! Vy, co mě sledujete na instagramu, nebo facebooku, už to asi víte, je to pro velká a úžasná věc a proto jsem to hned hlásila do světa. Zase jsem se o další krok posunula a mám před sebou (doufám) spoustu nových věcí, zážitků a možností! A budu moct poznat další blogerky! Jsem z toho naprosto nadšená a těším se, až uvidím svojí fotku, nebo recenzi právě v Cosmopolitanu. Už jako malá, když jsem si tyhle časopisy prohlížela to byl můj sen. A ono to vážně klaplo!

_DSC4544

_DSC4545

Cosmopolitan mě inspiroval, když mi bylo okolo 16-17 let a i teď si ráda odpočinu ve vaně spolu s časopisem a tak doufám, že načerpám inspiraci i nyní. Začala jsem s předsevzetím na rok 2016. Chci se naučit konečně gelové linky 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A navíc tu pro Vás mám i včerejší OOTD, kde hlavní roli hraje hlavně šála z Manga, kterou jsem dostala k Vánocům a moc jsem si jí oblíbila. A co vy? Trávíte čas venku, i když tam nesvítí sluníčko?

_DSC4725

Mějte se krásně a děkuju Vám, že mě podporujete a jste tu semnou! K.

6 KOMENTÁŘE

  1. wow jak jsi sakra udělala ten slider na blogu? patlám se s tím už asi dva dny a furt nevím! 😀

Comments are closed.