Event #iamstylista: Hair Makeup revoluce od L’Oréal Paris a rozšíření kolekce Colorista

2

Sluníčko, festivaly, náplavka a procházky. Léto je za mě ideální čas nejen na přečtení dlouho odkládané knížky, ale také na křiklavou rtěnku, modrou řasenku nebo oranžové vlasy. Na posledním eventu značky L’Oréal Paris nám byly představeny nejnovější produkty z kolekce Colorista a Stylista. Pokud máte rádi barvičky, plážové vlny nebo třeba drdoly, tahle vlasová kosmetika/makeup se vám bude líbit.

Akce se konala před dvěma týdny v Karlínském Parlor Café, kde jsem předtím nikdy nebyla. Já vím, jsem ostuda, mám dva týdny zpozdění – zkouškové si vybírá svou daň. Věřím ale, že vše doženu, mám spoustu nápadů i fotek, o které určitě nepříjdete.

V Parlor Café dělají mimochodem výbornou kokosovou zmrzlinu a prostory kavárny jsou nádherné. Pamatujete si barvy Colorista od L’Oréal, které byly představeny minulý rok? Gelové barvy, které už z drogérií známe vydrží na vlasech až 15 umytí a tmavovlásky mohly pro lepší výsledek využít navíc i zesvětlovače a my jsme se v kavárně sešly proto, že se rozšířilo potrfolio produktů.

Jednodenní barva Colorista Hair Makeup

Tentokrát to nejsou typické barvy, ale spíše makeup. Barva na vlasech vydrží do dalšího umytí, takže super produkt třeba na festival nebo párty. Jednodenní barva se aplikuje na suché vlasy a rozděluje se podle toho, jestli máte světlé nebo tmavé vlasy. Odstíny se spolu mohou dokonce míchat, takže si můžete vytvořit třeba originální odstín fialové. Já mám doma na otestování růžovou a modrou gelovou barvu a alespoň jednu během léta určitě vyzkouším. Co se vlasů týče, jsem sice poměrně konzervativní, ale několik pramínků na den nebo dva dny zvládnu.

colorista loreal

colorista loreal

Tyhle gelové barvy jsou hodně podobné Colorista sprejům, které vydrží také jedno umytí. Myslím si ale, že nanášení pomocí spreje není nikdy tak přesné, jako s barevným gelem, se kterým si můžete víc vyhrát a proto budou asi nové barvičky lepší. S gelem si navíc neušpiníte oblečení tak snadno jako s barevným sprejem. 

Stylista? Sprej pro objem, mist na plážové vlny i sérum pro hladký účes

Produkty, které mě ale nadchly více jsou z řady Stylista. Nejvíce se mi líbil sprej na objem a klasický mist na vytvoření plážových vln. To ale není všechno, produktů je 6. Třeba růžový gelový sprej je určený na vytvoření objemného a nedbalého drdolu, což určitě využiji také, drdoly nosím často, co vy? Pokud máte rádi naopak hladké vlasy a chcete je zároveň ochranít proti horku, koukněte po fialovém séru. Balení vypadají moc hezky, jsou pastelová, takže je v koupelně nepřehlédnete.

colorista loreal

colorista loreal

Na celém setkání bylo výborné jídlo, ochutnala jsem také sendvič se zmrzlinou a našlo se tu i místo na kreativní vyřádění. Mohly jsme se totiž vyrobit originální džínovou bundu a pak si vyfotit polaroidové fotky, což jsme s holkama využily. Na bundu jsem si nechala napsat i nápis ok-makeup a vylepšila jí kamínky, cvočky a našivkami. DIY mě baví i doma, takže jsem byla moc ráda, že si bundu můžeme vyrobit. Samozřejmě jsme mohly vyzkoušet i kosmetiku a nechat si zaplést copánky, což bylo super. Návštěvy kadeřníka vždy ráda uvítám, takže jsem si zaplétání moc užívala. Moc děkuji L’Oréalu za pozvání a těším se příště.

A co vy? Experimentujete s barvami nebo se držíte při zemi? Napište mi. Těším se, Karolína


2 KOMENTÁŘE

  1. S barvami už dávno neexperimentuji, ale na léto by troška barvy nemusela být špatná. Dlouho mě láká nějaký sprej na plážové vlny, sice se mi vlasy vlní přirozeně, ale zajímá mě, jak by vypadaly s podporou spreje. Jinak akce vypadá super, musela být fajn 🙂

Comments are closed.