Garnier: Péče na vlasy Oil Repair Intense

1

Řadu Garnier Fructis jsem na vlasy nepoužívala snad několik let. Naposledy asi tehdy, když jsem ještě bydlela u našich. A to už jsou 3 roky. Když mi tedy domů přišel balíček s kompletní péčí na vlasy Oil Repair Intense, byla jsem zvědavá, jestli obstojí. Jelikož jsem jediná „dáma“ v domácnosti (když nepočítám naše kotě Bellu), tak mi šampón vydrží i několik měsíců. Proto se nebojím připlatit a koupit si kvalitnější šampón na vlasy.

Když si ale vzpomenu na ty roky, kdy jsme byly tři holky v baráku, šampóny a kondicionéry jsme snad kupovaly každý týden. Tam šla tehdy kvalita stranou a hrálo se na kvantitu. To ale nemění nic na tom, že v drogérii nakupuji stále. Ať už to jsou sprchové gely (momentálně doslova ujíždím na Palmolive sprchovém gelu s vůní bavlny), nebo šampóny.

Od Garnieru jsem měla naposledy zklidňující masku pro jemné vlasy Ultra Doux (v takovém bílém balení) a byla skvělá. Pokud máte velmi suché popřípadě odbarvované vlasy a potřebujete je nakopnout, Oil Repair Intense se vám bude líbit. Normální a mastné vlasy naopak vůbec nenadchne.

Máslo na vlasy? Jedině to bambucké

Na tuhle bezoplachovou péči jsem se těšila z celé řady nejvíc. Je to krémová péče, kterou do své vlasové rutiny jednou za čas ráda zařadím. Když už mluvím o krémech na vlasy, nesmím zapomenout na můj objev před dvěma lety. Konkrétně to byl hedvábný olej Elseve Extraordinary Oil (kompletní recenzi najdete tady). Tehdy jsem si bez něj neuměla představit fungovat a chválila jsem ho všude možně. Byl úžasný, fungoval skvěle a krásně voněl. Většina kamarádek si ho také zamilovala.

Tohle je jeho stejně dobré dvojče. Oil Repair 3 Wunder Butter. Dá se použít na suché nebo na mokré vlasy. Já preferuji mokrou varinatu, ale jednou za čas ho do suchých vlasů také vmasíruji. Správně se má do vlasů aplikovat před nebo po fénování. Já ho zkusila i tehdy, když mi přišlo, že vlasům něco chybí a také zafungoval. Vlasy zjemní, že jsou na dotek jakoby hedvábné, provoní je a zhydratuje. Ten pocit je skvělý.

Produkt je bez parabenů a je vhodný na každodenní použítí. Tohle je jediný kousek, který jsem nedala na dopotřebování mamce. Ještě před tím, než jsem ho začala zkoušet jsem věděla, že si ho zamiluji. Tyhle produkty jsou pro mě ideální.

Cena za 150 ml je 120 Kč a jelikož ho na jedno použití stačí jen jako lískového oříšku, budete ho mít na hodně dlouho. 
Garnier: Péče na vlasy Oil Repair IntenseGarnier: Péče na vlasy Oil Repair Intense

Posilující dvojka

Tenhle posilující šampón a kondicionér nebudou mít rády zdravé a mastící vlasy. Pokud je ale máte suché, zajásají. Je to ideální kombo. Slibují hebké, silnější a zářivější vlasy. Kondicionér nahradí i masku, v tom jsme se s mamkou shodly. Na dopotřebování jsem jí dala jak šampón, tak koncidionér i masku. Mohla mi tak říct, co si o řadě myslí ona a já mohla testovat další produkty, které na mě v koupelně nedočkavě čekají. Šampón mi skvěle seděl na suché konce. Nahoře u kořínků se mi ale vlasy rychleji mastily. Momentálně používám silver šampóny na vlasy, které naopak vysušují a stejně vlasy myji dvakrát. Poprvé odstraní mastnotu a nečistoty a podruhé dodá šampón to, co slibuje. Třeba objem. Když vlasy umyji jen jednou, mám pocit, že nahoře u pokožky vlasů jsou pořád trochu mastné. Nebo možná zdravé, na což já nejsem zvyklá 😀

Celá řada Oil Repair Intense obsahuje bambucké máslo a tři vyživující oleje – makadamioný, mandlový a jojobový. Parfemace produktů se velmi podobá vůni těchto olejů a másla. Za mě to není nic chemického a vůně se mi velmi líbí. Na vlasech vydrží i několik hodin po umytí.

Cena za 200 ml balení je okolo 70 Kč.

Garnier: Péče na vlasy Oil Repair Intense

Minutová hydratační maska

Největší hydratační bombou je minutová maska. Ta už je moc hydratační jak na mě, tak na mamku. Balení je obrovské a cena okolo 100 Kč. Jak už jsem psala, masku nám v pohodě nahradil kondicionér, takže jsem masku ani nepotřebovala. Buď používám duo šampónu a kondicionéru, nebo kondicionér jednou za čas vyměním na masku a tady jsem neměla vůbec potřebu. Pokud ale masku chcete vyzkoušet, zkuste. My potřebu neměly. Je to taková silnější odnož mého oblíbeného krému na vlasy.


Garnier: Péče na vlasy Oil Repair Intense
Garnier: Péče na vlasy Oil Repair Intense

Jak se vám řada Oil Repair Intense líbí? Už jste některý z produktů vyzkoušeli? Pokud se, sáhněte po krému. Moc ho doporučuji 🙂 Hezký den, K.

p.s. za produkty děkuji zastoupení L’Oréal 🙂

1 komentář

  1. Hodne zajimave! Vyzkousim a moc hezke clanky! Take mam rada kabelky, jsi nej blogerka! Dam ti sub

Comments are closed.