Brazil Keratin Kokosový Šampon Moisturizing po aplikaci keratinu

2

Jak asi víte, už dvakrát jsem vyzkoušela keratin. Pokaždé od jiné značky. Pořád si říkám, že bych měla napsat článek a ukázat, jak keratin působil a fungoval, ale pokaždé na to zapomenu. Měla bych to napravit. Vždycky, když máte ve vlasech keratin, měli by se používat speciální šampóny a péči na vlasy bez sulfátů, protože když ho nepoužíváte, keratin se více z vlasů vymývá. Tak začalo nekonečné hledání šampónu, který sulfáty neobsahuje.

Veletrh Interbeauty

Pořádně jsem se u toho zapotila, protože to není jen tak. Začala jsem hledat na internetu a jediný šampón (v té levnější cenové kategorii), byl od Alverde, který mi skoro vůbec nevyhovoval. Měla jsem po něm dost mastné vlasy. Pak jsme byli na veletrhu kosmetiky a já jsem se rozhodla, že vyzkouším keratin od značky Brazil Keratin a spolu s ním i šampón. Šampón BK Coco Moisturizing stál okolo 190 Kč a má 300 ml. Vybrala jsem si kokosovou vůni (mají také čokoládovou) a popravdě těmhle vůní moc nefandím.

Kokosový Šampon Moisturizing po aplikaci keratinu

Účinky a výsledný efekt šampónu Brazil Keratin

A abych byla upřímná, šampón a jeho účinky mě neuchvátily. Vlasy sice umyje, ale není to nic úžasného, po čem bych sáhla po každé, když si chci vlasy umýt. Možná to bude také tím, že ten keratin, který jsem vyzkoušela jako druhý nebyl zdaleka tak dobrý, jako ten první a výsledky jsem moc neviděla. Každopádně si myslím, že šampón za ty peníze nestojí. Sice dlouho vydrží, ale popravdě řečeno už se těším, až ho dodělám. Ve vlasech ani moc nepění, takže jsem ze začátku měla tendenci vlasy mýt raději dvakrát, ale stejně mi přijde, že vlasy neodmastí. 

Kokosový Šampon Moisturizing po aplikaci keratinu

Takže tenhle šampón za mě tedy bohužel ne, protože ta tu cenu očekávám lepší výsledky a vy mi dejte vědět, jestli znáte nějáký ten šampón bez sulfátů, protože takový najít, je tedy oříšek. Krásné Vánoce, K.

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj, krásné fotky, jako ostatně vždy 🙂 Já Brazil Keratin vyzkoušela a upřímně nikdy víc! Měla jsem Gold řadu a nemohla jsem své melírované vlasy ani rozčesat, byli na omak hrubé a po jednom umytí jsem řekla, že nikdy víc a předala ho na vyzkoušení i kadeřnici a ta měla ten samí dojem :/

Comments are closed.