Milani zapečená tvářenka 02 Rose D’oro

6

Dnes pro Vás mám tip a recenzi na jednu krásnou tvářenku od Milani. Je to zapečená tvářenka v jemném odstínu 02 Rose D’oro, která se skvěle hodí teď na babí léto, nebo podzim.

Balení vypadá na pohled hezky, bohužel je ale z levného plastu, takže toho nejspíš moc nevydrží. Má v sobě zrcátko a štěteček. Zrcátko je skvělé, třeba tehdy, když si potřebuji překontrolovat make-up někde ve městě. Což se občas hodí (třeba teď když jsem zase bledule a doma mám samé tmavé make-upy z léta, že?). Štěteček je ale k ničemu, takže ten bych mít ani nemusela.

milani baked blush

Samotná tvářenka není vůbec špatná. Má v sobě dost zlatavých třpyteček, takže na sluníčku vypadá moc hezky. Barva je meruňkovo-růžová s kapičkou hnědé a na první pohled se tváří jako jemná, nenápadná barva, ale pigmentovaná je poměrně dost, takže s ní opatrně! Řekla bych, že je spíše v teplém podtónu.

Výdrž je stejná, jako u většiny mých tvářenek, které v kosmetické sbírce mám. Dá semnou několik hodin ve škole (cca 6h), což mi stačí.

milani baked blush

milani baked blush

Má 3,5 gramů, ale tím, že je zapečená vydrží nejspíš hoooodně dlouho a spíš si myslím, že dřív odejde balení, než tvářenka. Cena se pohybuje okolo 150 Kč, na veletrhu možná o něco méně. Mám zálusk na několik dalších barviček (Corallina, nebo Red Vino vypadají skvěle), které bych si časem ráda pořídila.

Od Milani ještě časem určitě něco vyzkouším. Který produkt od Milani máte, nebo nemáte rády vy? 

Mějte se hezky, K.

 

6 KOMENTÁŘE

  1. Já jsem si minulý týden objednala oční stíny od Milani (khaki a shampagne) a zklamaná nejsem. Chtěla jsem si koupit i nějakou tvářenku, ale nakonec jsem do toho nešla, protože jsem si nebyla jístá tou barvou.

  2. Už asi mesiac pokukujem po týchto líčkach a váham či kúpiť, alebo nekúpiť. Ale počula som na ne vela pozitívnych slov tak sa možno aj dokopem k tej kúpe 😀 :))

    simona-zacko.blogspot.com

  3. Já od Milani nic nemám, ale vím, že tuto kosmetiku hodně chválí Petra Lovely Hair, takže mě to láká.. 🙂 Líbí se mi taky tento teplejší odstín.. Nemám ráda ty hodně růžové, to pak vypadám jak žvejka 😀

    Skills of Art

Comments are closed.