Moje zkušenosti s kosmetikou Bodyography

4

Kosmetiku Bodyography jsem do té doby, než mi napsali ze školy líčení MakeUp Group, vůbec neznala. MakeUp Group exkluzivně dováží několik značek ze zahraničí a jednou z nich je právě značka Bodyography, která pleť nezatěžuje a pomáhá nastartovat ozdravný proces pokožky. Kosmetika je veganská, profesionální, přírodní (zároveň také šetrná k přírodě!) a pečující, což mě velmi oslovilo. Přírodní kosmetiku mám totiž moc ráda. A jak o mě jistě víte, novou a pro mě neznámou kosmetiku, zkouším vždy s chutí. Domů mi přišel krásně zabalený, holčičí, růžový balíček, hned se třemi produkty.

kosmetika Bodyography

Jak už jsem psala, Bodyography je k dostání pouze ve škole MakeUp Group, kde zároveň rádi poskytnou konzultaci, aby barva i textura byla právě pro Vás, což oceňuji, protože ne vždy sáhnu po tom správném produktu. A navíc je značka oblíbená i u známé Kim Kardashian. Zní to všechno pohádkově, že? A jak je to ve skutečnosti?

V balíčku byl make-up, pudr a peeling, spolu s olejem na rty.  Balení produktů je jednoduché, lesklé a luxusní – moc se mi líbí. A navíc Vám vše příjde v praktických, papírových krabičkách.

kosmetika Bodyography

kosmetika Bodyography

kosmetika Bodyography

Krémový kompaktní makeup Silk Cream

S končícím létem pro mě byl make-up moc světlý, ale postupem času, v průběhu září, mi sedl perfektně. Teď po dovolené je na mě bohužel opět moc světlý, ale těším se na to, až ho budu moci znovu používat. Na zimu bude odstínově ideální – konečně nebudu muset hledat ideální make-up – hurá! Kryje totiž perfektně a byl mi pochválen několika kamarádkami a dokonce jednou vizážistkou. Dá se i vrstvit, takže zakryjete opravdu vše potřebné. Já jsem nepotřebovala ani korektor na červená místa, která na pleti mám (a teď dokonce koukám, že se to na brožurce i píše – Můžete ho tedy použít i místo korektoru). Na první pohled a „osahání“ působí dost mastně, ale hned po nanesení zjistíte, že mastný vůbec není, dobře se nanáší a má matný, ale přes to rozzářený a zdravý finiš. Je určený pro suchou pokožku a za mě je to nejlepší makeup, který jsem kdy zkusila. Rozhodně ho zařím mezi mě TOP kousky. Mám ho v odstínu 01 Fair, v balení najdete houbičku, i zrcátko. Cena je 890 Kč. I přes to, že makeup perfektně kryje, nepůsobí jako maska. Seženete zde. 

kosmetika Bodyography

kosmetika Bodyography

Pudr pro dokončení makeupu Every Finish Powder

Pudr mám v odstínu #10 (předpokládám, že také nejsvětlější), má stejné balení, jako makeup, a obsahuje stejně tak i zrcátko a houbičku. Pudr je velmi jemně namletý, a pleť je po něm krásně sametová a zafixovaná. Spolu s makeupem tvoří ideální dvojku, ale používala jsem ho i samotatně (s jiným makeupem), právě tehdy, kdy na mě byl makeup moc světlý. Pleť zůstane matná po celý den a spolu s makeupem vypadá pleť i po celém dni skvěle, což se mi moc často nestává, protože mám na obličeji výraznější, červené flíčky. Cena je opět 890 Kč. Koupíte tady. 

kosmetika Bodyography

Exfoliační Lip Duo 

Cukrový peeling a olej na rty v jednom, mi příjdou super praktické. Peeling je moc příjemný, není ani moc jemný, ani moc hrubý, a zkrátka tak akorát. Pomáhál mi tehdy, když jsem měla popraskané rty. Vůně peelingu (alá mojito) není vtíravá.

Olej na rty je, mimo jiné, s marulovým olejem, který je super i sám o sobě. Funkce je opět skvělá. Na popraskané rty mi pomohl bleskurychle a moc se mi líbí, jak je prakticky uložený ve víčku (spolu se zrcátkem mimochodem). Balení opět velmi vkusné a kvalitní, vhodné na cesty.

kosmetika Bodyography

kosmetika Bodyography

kosmetika Bodyography

U produktů je rozhodně poznat, že jsou kvalitní a profesionální. Přeci jen jsou určené i na foto makeup. Jsou mimochodem i bez parabenů. Makeup, pudr i peeling a olej jsem si oblíbila a jsem moc ráda, že jsem značku Bodyography mohla vyzkoušet. Určitě stojí za zmíňku a za vyzkoušení a já věřím, že to nejsou poslední produkty, které od této značky vyzkouším. Vážně mě nadchla.

kosmetika Bodyography

A mě zajímá, které neznámé značky jsou vaše oblíbené? Mějte se krásně a úžívejte si podzim, K.

4 KOMENTÁŘE

Comments are closed.