Novinky Dermacol + oblíbené produkty

7

Dermacol přišel během léta se spoustou novinek. Novinka, která mě nejvíc zaujala jsou Aroma Rituals pěny do koupele. Opravdu pění tak skvěle, jako voní? A co jsem si od Dermacolu za poslední dobu oblíbila? Přečtěte si celý článek,..

Aroma Ritual

Pěny do koupele jsou v prodeji hned ve třech vůních. Vodní meloun, Irská káva a Hrozny a limetka. Za balení 500 ml zaplatíte 99 Kč, což se mi zdá jako fér cena. Nejraději sahám po vůni hroznů a limetky, protože mám z řady Aroma Ritual nejraději právě tuto vůni. Vůni vodního melounu jsem vyzkoušela i ve formě tělového mléka a na mě je moc sladká. Věřím ale, že kdyby bylo léto, vůni melounu bych používala nejčastěji. Nejméně sympatická je mi vůně Irské kávy, kterou jsem dříve měla ve formě sprchového gelu. Byl v některém z boxíků, který jsem dostala. Pamatuji si, že to byl první produkt z této řady, který jsem zkoušela a tehdy jsem ho ani nespotřebovala. Preferuji hořkou vůni kávy a jelikož kávu piji bez cukru a často také bez mléka, vůni kterou pěna má mi kávu nepřípomíná. Daleko více mi vůně evokuje léto a čokoládovou nebo karamelovou zmrzlinu. Pěnivost samotných pěn je slušná. Po několik použití jsem si myslela, že se jedná o pěnu, která tolim nepění. Když jsem tu ale měla na pár dní brášku a pěně jsem pomohla, bylo jí hodně, což mě mile překvapilo.

dermacol aroma rituals

Abyste tomu rozuměli správně, tak to vysvětlím. Když si chystám vanu, pěnu do ní jednoduše naliji, dál se tím nezabývám a čekám, kolik pěny se vytvoří. A nejspíš tady byl ten problém. Pěnám se pomoct tím, že vodu napouštíte sprchou, nebo párkrát ve vodě „máchnete rukou“ a tak se pěny vytvoří daleko víc. Líbí se mi jednoduché balení, parfemace i vůně, která je ve vodě cítit až do té doby, než vanu vypustíte.

Mýdla na ruce

Další novinkou jsou náplně mýdel na ruce. Ke koupi je vůně vodního melounu, hroznů s limetkou a v neposlední řadě varianta belgické čokolády. Náplně do mýdel nenakupuji. Většinou do nádobky s mýdlem vyliji zbytky sprchových gelů, nebo toho gelu, který mi nevyhovuje. Nicméně jsou tyto náplně skvělý nápad. Za 500 ml zaplatíte 79 Kč a pokud podobná mýdla používáte rádi, určitě s touto variantou nešlápnete vedle. Náplně do mýdel jsou skvělým nápadem hlavně proto, že šetří životní prostředí.

dermacol aroma rituals
A které další produkty od Dermacolu používám ráda? Zůstanu ještě u řady Aroma Ritual. Hned vedle vůně hroznů s limetkou mám ráda hořkou vůni Růžového grepu, který mám na vaně celé léto ve formě sprchového gelu. Voní úžasně a v létě mě vždycky nakopnul. Vůni grepu preferuji i u tělových mlík a to i přes to, že jsem ještě před pár týdny grep nejedla. Po tomto sprchovém gelu sáhnu ráda i do budoucna.

Zpevňující řada

Produkty, které mě hodně překvapily jsou ze zpevňující řady. Mám hodně ráda Firming body balm, což je tělový balzám s úžasnou vůní. I když jsem balzámům moc nevěřila, tady jsem mezi tělovým mlékem a balzám rozdíl opravdu viděla. Pokožka je po namazání krásně hebká a jemná a balzám se vstřebá za pár minut. Jediné, co musím balzámu vytknout je balení. Já jsem si sundala víčko a aplikace bez víčka mi příjde o dost lehčí a rychlejší. Z této řady mě baví i zázvorový sprchový gel, jehož vůně je skvělá. Řekla bych, že je to nejvoňavější sprchový gel, který jsem kdy vyzkoušela. Zázvor v tomto provedení mě hodně baví.

Zpevňující olej proti celulitidě je také super. I přes to, že se jedná o olej, vstřebává se rychle. Cítím z něj dokonce skořici, ale nevím jestli je skořice ve složení. Krabičku už jsem někam ztratila nebo vyhodila.

Jediné, co ještě čeká na otestování je zpevňující sérum, které jsem ještě nestihla vyzkoušet.

dermacol aroma rituals

Pečující řada na nohy

Jako poslední tady mám zvláčňující krém na nohy. Roky jsem na nohy používala Balea krém na nohy s ureou a neměla jsem potřebu krém měnit. Když mi ale došel, sáhla jsem po tomto krému a po nanesení jsem se nestačila divit. Baleu strčil hravě do kapsy. Krém je super, nohy jsou po namazání krásně vyživené a hebké. Navíc hezky svěže voní. Doporučuji 🙂 Super byl i sprej do bot a na nohy, který krásně voní a mám ho na botníku. Sahám po něm tehdy, když příjdu z práce a mám oteklé nohy, nebo v létě, do bot.

Které produkty od Dermacolu máte rádi vy? Napište mi do komentářů, Karolína7 KOMENTÁŘE

  1. Zpevňující řadu mám docela ráda, nejsem si sice jista jestli by něco dělala sama od sebe, ale aspoň mám dobrý pocit. Že ke cvičení přidávám i jinou péči 😀
    Řada Aroma Ritual, mě zrovna moc nenadchla. Jediná vůně, kterou mám ráda je právě vodní meloun, ale ostatní jsou hrozně vyumělkované, nebo mi to tak alespoň přijde.

  2. No a já mám zrovna Irskou kávu nejraději 😀 Ikdyž mi voní spíš jako čokoláda!

Comments are closed.