Olejová přísada do koupele Linola fett Olbad

0

Začínají mi velikonoční prázdniny a mimo učení se chystám na jih Čech za přítelem. Ale ještě, než se vydám na cestu, tak tu pro Vás mám zajímavou recenzi.

Olejová přísada Linola Fett Olbad

Je to recenze na olejovou přísadu do koupele, nebo do sprchy od Linola fett Olbad, kterou mi doporučila paní doktorka na kožním, protože mám atopický ekzém, a už si ani já, ani paní doktorka nevíme rady, co s tím. Každopádně si myslím, že i tento produkt mi pomohl k tomu, že se moje pokožka dává pomalu, ale jistě dohromady.

Přes léto to možná bude zase o dost horší, jako každý rok – ale uvidíme. Produkt má 400 ml, takže je docela velký (na cestování je to tedy nic moc), cena se pohybuje okolo 200 Kč bez receptu.

Zmírňuje svědění pokožky, hodně hydratuje a používá se tedy zejména při různých kožních onemocnění, ale samozřejmě ho může používat každý, kdo chce mít hydratovanou pokožku. Paní doktorka mi doporučila vysadit sprchové gely, které pokožku vysušují a vyzkoušet právě tuto olejovou přísadu. Je pravda, že vanu pak musíte pořádně vydrhnout, nebo by se mohlo stát, že v ní uklouznete, ale jinak nic špatného na tom nevidím, spíše naopak.

Neměl by se používat okolo očí, ale já ho na obličej normálně používám. Dá se použít i bez opláchnutí a když se ráno po koupání probudím, mám pocit že mám novou kůži 🙂 Takže vřele doporučuji na suchou a ekzémovitou pokožku, takže se zeptejte v lékárně. Je to docela známý produkt, ale já tuto značku neznala.

Mentolová vůně není pro každého

Co se týká vůně, nečekejte nějákou hitparádu, ale já z toho cítím mentol. A také si myslím, že vydrží poměrně dlouho…:) Takže to by bylo vše o tomto zázraku, četla jsem, že je výborný i pro miminka, místo olejíčků, máte s tím někdo zkušenosti? Karolína

tělový olej, body
tělový olej, body