Jaké jsou paletky Soph x od Makeup Revolution? RECENZE

0

Pamatujete si na recenzi paletky Makeup Revolution by Petra? Kolekce paletek Soph X je něco hodně podobného. Jde o spolupráci s anglickou youtuberkou Sophie SophDoesNails a já pro vás mám recenzi paletky rozjasňovačů a očních stínů Extra Spice.

Paletka rozjasňovačů Soph X

Pokud mě znáte nebo sledujete můj blog déle, víte, že rozjasňovače miluju a používám je téměř při každém líčení. V drogérkách a parfumérkách často pokukuju po nových kouscích a nikdy jich nemám dost. Když jsem si tedy mohla vybrat pár kousků na stránkách Makeup Revolution, paletku jsem brala prakticky okamžitě. Líbily se mi odstíny a jak jsem se přesvědčila později, efekty jsou u jednotlivých barev super.

Nejvíce mě baví dva zlatavé odstíny v horním pravém rohu. Jeden je typicky zlatý, velmi výrazný, druhý je jemnější. Často obě barvy míchám dohromady. Na pleti je většina odstínů hezká celý den, jsou výrazné ale přesto přirozené a dají se použít i na oční víčko, což platí hlavně u bronzového odstínu. Rozjasňovače obsahují třpytky, ale jsou menší a jemné a některé odstíny jsou spíše se shimmerem. Zvýrazňuji s nimi i horní ret a špičku nosu a efekt se mi moc líbí, na vršku nosu vypadají krásně. Hodí se k většině líčení, které nosím, takže ideál. Jediné co nejspíš nevyužiji je fialový odstín, obecně totiž nemám fialovou barvu ráda a tím, že mám teplý podtón ke mě studená barva ani moc dejte. Maximálně si ho umím představit u tmavého líčení ve vnitřním koutku oka. Paletka je krásná, rozjasňovače jsou jemně mleté, měkké a nepráší. Za tu cenu parádní, BAVÍ.

Cena za osm rozjasňovačů v paletce je 204 Kč.

Paletka očních stínů Soph X Extra Spice

Nejdřív jsem si myslela, že má Sophie zelené oči. Potom jsem ale zjistila, že je má modré. Myslela jsem si to proto, že mi většina z odstínů v paletkách krásně sedí a zvýrazňuje moje zelené oči. Doma mám obě Soph X verze, ale více používám právě Extra Spice. V paletce je 18 stínů a většina z nich je hodně odvážná, což může být výhodou, protože barevných možností je nespočet. Makeup Revolution Soph x Extra SpiceNejraději mám přechodový odstín Cookie Bough, Dreams a Everyday jsou krásné na celém víčku i u denního líčení. Na výrazné barvičky mě moc neužije, líčím se spíše přirozenými odstíny, ale jednou za čas ráda použiju oranžovou třeba do ohybu.

Pigmentace všech stínů je krásná, třpytivé stíny jsou máslovější a matné práší, ale dá se to zvládnout. Hodně záleží na tom, jaký štětec použijete. Na červenou a černou jsem si ale zatím netroufla 😀 .  Paletka je fajn na cesty, vyvezla jsem jí už několikrát. Pokud nemáte paletek dost a pokukujete po nějáké veselejší, určitě
můžu doporučit. Pokud bych doma žádnou barevnou paletku doma neměla, určitě bych s ní byla spokojená. Tím, že se líčím každý den velmi podobně mě mrzí, že jí tolik nevyužiji, ale odstín Cookie Bought tak něják stojí za to, abych měla doma celou paletku 😀 . BAVÍ. 

Cena paletky očních stínů je 252 Kč.

 

Jak se vám paletky líbí? A co říkáte na kolekci paletek Soph X? Oslovila vás? Napište mi do komentářů a mějte se hezky, Karolína.

*Paletky Soph X mi byly nezávazně poskytnuté k otestování. Zaslání kosmetiky však nemění můj názor na recenzi. Nejedná se o placenou spolupráci a do napsání článku mě nikdo nenutil.