RECENZE / Skin79 BB Cream VIP Gold

1

Máte raději make-upy nebo bb krémy? Já jsem používala bb krémy jen na základní škole, chvíli potom, co jsem se začala líčit. Protože se ale cítím lépe s líčením, které zakryje aspoň trochu moje větší začervenání, přešla jsem časem na make-upy. Moje pleť je sice červená, ale také sušší, takže potřebuji produkty, které zakryjí začervenání, ale zároveň pleti dodají něco navíc. A tím „navíc“ myslím především hydrataci.

Skin79 BB Cream VIP GoldPoprvé jsem kosmetiku Skin79 zaregistrovala před několika lety u blogerek, které jejich kosmetiku a právě bbčka hodně chválily, ale protože jsem v té době byla ráda, že si mohu pořídit jeden make-up a ten jsem si šetřila, nevyzkoušela jsem ji. Dost mě ale lákala. Myslím si, že dnes už je kosmetika dostupnější a i já čím dál tím více nakupuji kosmetiku i na internetu, což jsem si na začátku blogování upřímně moc představit neuměla no a dnes pro vás mám na jeden bb cream recenzi. Je to konkrétně BB Cream VIP Gold.

Skin79 BB Cream VIP Gold

Mám poměrně světlou pleť, takže jsem často měla problém s tím, že na mě byla většina BB krémů moc tmavá. Samozřejmě odstíny a podtóny řeší holky na YouTube i na Instagramu, takže jsem věděla, že u značky Skin79 se nemusím bát, protože jsou produkty světlé dost. Já mám odstín Natural Beige a jsem spokojená. Odstín se navíc pleti částečně přizpůsobí. Líbí se mi i krytí. Zatímco většina bbček mi začervenání vůbec neschová, BB krém od Skin79 má krytí stejné jako většina mých make-upů. Řekla bych, že je to takové střední krytí. Dokonce se dá i navrstvit, mě ale stačí vrstva jedna. Pleť mám po nanesení hezky sjednocenou ale zároveň prosvítá, takže nevypadám jako s maskou. Tento BB Cream je vhodný pro unavenou pleť, neobsahuje parabeny a má SPF 30PA++, což je za mě super, protože na pleti nemám ráda hodně vrstev. Do města i na dovolenou mimo sezónu mi SPF 30 v pohodě stačí, takže nemusím nanášet další vrstvu SPFka. Pomáhá také tvořit hydratační bariéru, což ocení především pleť citlivá a protože pleť projasňuje a dodává jí pružnost, myslím si, že ho ocení i pleť zralá.

BB krém dorazí zabalený v krásné papírové krabičce a součástí balení je i pumpička, což oceňuji.

Cena: 495 Kč

 

Korejská kosmetika mě tedy nezklamala a chápu, proč má tyto bb krémy rádo spousta žen. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, nebo máte rádi BB creamy, VIP Gold mě baví a ráda doporučím dále. Do konce května mám pro vás navíc na e-shopu www.BB-cream.cz 15% slevu, při nákupu stačí zadat kód KAROLÍNA15. Znáte Skin79? Co na ni říkáte? Dejte mi vědět, K.

1 komentář

  1. Rozhodně preferuji make-upy, ale kdysi jsem jeden BB od Skin79 měla a byl moc fajn, teda měla jsem jich víc, ale ten jeden byl vážně super, takový fialový.

Comments are closed.