Recenze vůní z e-shopu parfemyzlondyna.cz

2

Teď před Vánoci je všeho hodně. Málo je jen světla, což mi psaní článků dost komplikuje. Do toho mi dnes není moc dobře, tak doufám, že je to jen skřípnutý nerv z vánočního úklidu a brzy bude dobře. Konec stěžování, jdeme na recenzi. Dnes jsou to vůně s e-shopu parfemyzlondyna.cz. Pokud máte rády vůně a nerady za ně utrácíte, mám pro vás zajímavý tip. A otestovala jsou rovnou tři vůně.

Výdrž a balení je více méně stejné u všech vůní. Zpočátku je vůně hodně intenzivní, po půl hodince ale opadne. Já preferuji vůně, které si nastříkám a už je moc necítím, toto je ale jednou za čas příjemná změna. Výdrž bych odhadovala okolo 4 hodin, což jsem s nízkou cenou přepokládala. Cena se pohybuje okolo 200 Kč. Balení je jednoduché a řekla i univerzální. Velikost vůní je 50 a 55 mililitrů. Co mě ale nemile překvapilo jsou víčka. Jedno už mi bohužel prasklo. Jde o slabý plast, takže balení není vhodné na cesty. Vůně jsou inspirované dražšími značkami, takže pokud toužíte [box type=“warning“] Chcete znát tajemství nejlepších rohlíčků? Přečtěte se recept na křehké vanilkové rohlíčky, které si zamilujete.[/box] po luxusní vůni a nemůžete si jí dovolit, toto může být jedna z variant. Zároveň si tak můžete vyzkoušet, jestli se Vám vysněný parfém zalíbí.

Já osobně preferuji kvalitu před kvantitou, ale rozumím tomu, že to máme každý jinak. Občas si ráda koupím levnou věc. Ať už je to pro radost, nebo ze zvědavosti. Když mi tedy přišla nabídka spolupráce s tím abych vůně vyzkoiušela, byla jsem zvědavá. O podobných parfémech totiž mluví většina blogerek.

Jasmínový Exodus

Květinově-ovocná vůně, ze které cítím výrazně jasmín. Vedle toho obsahuje také lilie a růže. I když květinovým vůním moc neholduji, jasmín mám ráda. Jasmín se mi zdá v této vůni nejvýraznější a proto jsem si jí oblíbila.

parfemyzlondyna.cz

Květinová Tatti

Výrazná vůně, která mimo jiné obsahuje zelené jablko. Zpočátku voní moc hezky, ale nemohu se rozhodnout, jestli mi voní, nebo ne. Možná to bude tím, že je dost sladká a proto to nebude to můj šálek kávy. Je dost výrazná.

parfemyzlondyna.cz

Ovocná Loves Me Loves Me Not

Tato vůně se mi trefila do vkusu nejvíce. Voněla mi hned jak jsem jí vyzkoušela a sahala jsem po ní nejčastěji. Několikrát mi jí pochválil i Honzík. Voní jako parfém od Marc Jacobs a k toaletní vodě je navíc i krásná krabička.

parfemyzlondyna.cz

parfemyzlondyna.cz parfemyzlondyna.czparfemyzlondyna.cz

Pokud tedy nepotřebujete „reprezentativní“ balení, nevadí Vám silnější vůně a chcete vyzkoušet něco nového, směle do toho 🙂 E-shop rychle reaguje a na stránkách můžete využít i online chat, kde Vám rádi pomohou s výběrem. Já si doma nechám jen poslední Loves Me Loves Me Not a ostatní dám vyzkoušet mamce. Hezký den, Karolína

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.