Rtěnka PERFECT COLOR 013 od Miss Sporty + FOTD

1
Dneska se konečně dostáváme na slíbenou recenzi. Včera jsme měly zase módní přehlídku – ze které jsem zase opravdu nadšená (chystám zase samostatný článek) a dneska nám končí prázdniny, takže povinnosti a škola zase začínají. 
Rtěnka PERFECT COLOR 013 od Miss Sporty mi byla zaslána ke zrecenzování. Byla jsem opravdu natěšená, protože odstín vypadal skvěle. První, co se mi nelíbí je balení. Myslím si, že ty modré rtěnky vypadaly o moc lépe, protože tyto na mě působí opravdu dost lacině. Co se týče samotné rtěnky, je velice hydratační, ale tím pádem skoro nic nevydrží. Opravdu se stačí napít a rtěnka je ta tam..
Cena je 49,90 Kč. Výhodou je, že se dá sehnat v dosti krásných odstínech, jak s perletí, tak bez ní. Já mám odstín 013 CANDY CAKE, což je opravdu krásná barvička. Spíš bych tu rtěnku pojmenovala jako balzám na rty s odstínem.
Na prosinec a leden bude asi fajn, protože v té zimě prostě nejde používat rtěnky, co vysušují rty. Ať už proto, že se rty v zimě vysušují ještě o něco víc, než normálně a pak praskají, nebo proto, že je to velice nepříjemné, hlavně tedy v zimních měsících – ale nevýhodou je, aby jste se pořád kontrolovaly v zrcadle a měly rtěnku pořád u sebe. Je to fajn, pokud chcete vyměnit obyčejný balzám, za něco s odstínem, ale jinak jako rtěnka nic moc. Proto pouze dávám pouze dva body z pěti. Abych ale nebyla zas až tak přísná, musím pochválit vůni rtěnky, která je zase naprosto úžasná.

Melounová vůně rtěnky Perfect Color

Voní po melounech, a to se mi opravdu líbí, protože jediné rtěnky, které voní jsou právě od Miss Sporty. Přidávám ještě fotku nalíčených očí, které jsem zvolila dnes, sice nikam nejdu, ale zachtělo se mi experimentovat a i když nemám v oblibě modrou barvu, spolu s černou tvoří hezkou kombinaci 🙂 Mějte se krásně, K.

 

 

 

 

1 komentář

  1. Ahoj, já mám právě onu modrou rtěnku v odstínu PINK LADY a je super. Nové jsem ještě nezkoušela. Ale jak říkáš, když je rtěnka hydratační nic nevydrží.

Comments are closed.