Too Faced Sweethearts tvářenka

1

Značka Too Faced je jedna z mých neoblíbenějších (teď hlavně díky Peach paletce, která je snad přesně dělaná pro mě). Produkty mají roztomilé a na to my holky prostě jsme. Takže když jsme se jednou byli podívat v Sephoře, kde měli tuhle srdíčkovou tvářenku ve výprodeji, Honzík mi udělal radost, koupil mi jí a já byla v sedmém nebi, protože jsem jí předtím viděla všude.

Sweethearts tvářenky zná asi každý, jsou hitem jak na instagramu, facebooku, tak i na youtube. Když se tak podívám do mého kosmetického stolečku, high-end tvářenku jsem do té doby ještě neměla, takže jsem byla plná očekávání, jaká bude. Jelikož jsem hodně světlý typ a mám odstín Something About Berry, nejraději používám ty dva světlejší odstíny, které míchám dohromady. Myslím si ale, že až v létě chytím trochu barvy, oblíbím si i ten nejtmavší odstín, což je hodně šťavnatá a výrazná barvička. Nejspíš by pro mě byli odstínově lepší jiné varianty (teď se mi mimochodem líbí i ta novinka, co je dělaná právě k paletce, ale nakonec jsem si jí nekoupila).

TOO FACED tvarenka

Tvářenka má v sobě třpytky a je poměrně hodně lesklá, takže je to tvářenka a rozjasňovač v jednom. Já osobně mám raději matné tvářenky a celkově i matné efekty, ale teď na jaře a v létě se mi to líbí a navíc je to teď hodně „IN“. Raději ale sáhnu po matné tvářence a potom až po rozjasňovači. Balení je papírové, což se mi hodně líbí (mimochodem stejně jako u tvářenek značky I heart makeup). A jelikož je tvářenka zapečená a má 5,5 gramů, myslím si, že mi vydrží do konce života.

TOO FACED tvarenka

Proč to není nejlepší tvářenka?

A teď už moje pocity. Abych byla upřímná, zas tak vedle z ní nejsem. Sahám po ní jen málo kdy a raději asi sahám po obyčejné tvářence od Jodarny. Pigmentovaná a výdrž je skvěle, ale to už je dnes většina tvářenek a nemusí stát tolik peněz. Běžně stojí totiž okolo 850 Kč. Možná bych mluvila jinak, kdybych měla tu broskvovou variantu, protože přeci jen odstín dělá hodně, ale kdo ví.

TOO FACED tvarenka

Zkoušela jsem i tu srdíčkovou tvářenku od I heart makeup a kvalitou i balením mi přišla stejná, takže kdybych si teď mohla vybrat, asi bych sáhla po té levnější, protože v nich nevidím skoro žádné rozdíly. A u té levnější se mi navíc líbil o trošku víc i ten odstín, který byl jemnější. A co si o téhle tvářence myslíte vy? Pokud jí máte doma, jak často jí používáte?

TOO FACED tvarenka

Pokud doma máte tu tvářenku od I heart makeup, tuhle už nepotřebujete. Jelikož já už jí doma nemám, protože se mi rozbila, nechám si tuhle, ale must have kousek to není. Každopádně fotogenická je. Krásný slunečný den, K.

1 komentář

  1. Je pěkná, ale já mám růžových tvářenek hrozně moc, tak jsem sáhla právě po té broskvové, už nevím ten název a moc doporučuji, fakt do ní běž, ta je na tvářích naprosto nádherná, takový hnědo-oranžovo-růžový odstín, je fakt perfektní…

Comments are closed.