Testujeme vazelínu pro růst řas – výsledky po týdnu

0
Tak jsem si konečně našla čas napsat článek. I když jsem unavená z praxe a do psaní se mi nechce, jdu do toho, protože jsem tu dlouho nezveřejnila nějáký „dobrý“ článek. Permanentní řasy daly těm mým řasá opravdu zabrat.

Výsledky po týdnu

Psala jsem Vám, že testuji vazelínu na mých řasách, protože jsem četla, že to pomáhá na růst a regeneraci. Dneska je to týden, co jsem zkusila pomoct řasám, právě tímto způsobem. Každý večer jsem si oči namazala vazelínou, abych vytvořila takovou tenkou vrstvičku, a nechala to do rána vstřebat. Říkala jsem si, že při nejhorším to bude dobré, jako prevence proti vráskám. Protože se vrásky okolo očí začínají tvořit již okolo 20 let.
Používám na to vazelínu Cannabis. Kdybych neměla fotky, asi bych si toho ani nevšimla, protože je jasné, že tím, jak jsem měla permanentní řasy jsou ty mé přírodní poznamenané a ještě dlouho budou a opravdu si denně nekontroluji řasy pod lupou, jestli rostou nebo ne. I když to na fotkách není tolik znát, přeci jen tak je trošku vidět rozdíl.

Vidím výsledky!

Každopádně se mi zdá, že jich mám víc a jsou výraznější (určitě je nemám tak černé, jako na fotce, ale to je tím, že je špatné světlo, a já musela trochu upravit jas atp). Je jasné, že řasenky a líčení mým řasám moc neprospívají, takže se snažím nelíčit a líčím se jen tehdy, pokud se mám vidět s přítelem (přeci jen chci vypadat trochu k světu), nebo mám opravdu něco důležitého. Vazelínu budu testovat dál, protože se mi zdá, že vidím výsledky.
Řasy mi tolik nepadají, jako na začátku, protože to jsem opravdu denně měla pár řas vypadaných, i když jsem se odličovala šetrně. Na odlíčení teď používám dvoufázovou emulzi od Ryoru, protože je olejová a taková jemná, tak mi tolik nedráždí oční okolí. Další článek o tomto testování i s fotkami čekejte příští týden. Mějte se fajn, Karolína
před
před
po
po