Vánoční líčení v červených a zlatých tónech

2

Vánoce jsou tady už za 4 dny a stres se nám zatím poměrně vyhýbá. Až na pár výjímek. Včera jsme s Honzíkem zběsile nakupovali dárky a doháněli tak zpoždění, které jsme měli. Už nám jich naštěstí chybí jen pár. Do toho nám ještě nejezdí auto, takže to budou velmi veselé Vánoce. Na dnešním článku jsme se domluvily hned s několika blogerkami a ukážeme Vám, jak se představujeme takové „ideální“ vánoční líčení.

Jak už jsem mnohokrát říkala, vánoce jsou pro mě v barvách červené a zlaté. A to bez debat. A proto jsem líčení pojala i v těchto barvách. Ke stroměčku zvolím velmi podobné líčení. Možná jen malinko výraznější a tmavší oči a jiný odstín rtěnky. Ale k tomu se ještě dostanu. Produktů, které jsem dostala je poměrně dost, i přes to, že líčení je jednoduché.

Tak jdeme na to!

Make-up jsem zvolila můj nejoblíbenější, od značky Bodyography, který určitě už teď řadím mezi mé TOP produkty roku 2016, které jsem vyzkoušela. Má skvělý odstín, na pleti vypadá naprosto úžasně a výdrž je skvělá. Vypadá krásně i večer. U korektoru a pudru jsem vsadila na jistotu. Korektor Naked Skin od UD (a také korektor od Freedom, který jsem za začátku moc v lásce neměla – využití jsem pro něj ale přeci jen našla – pod obočím) a pudr od značky bareMinerals. Obočí jsem zvýraznila produkty od Benefitu, které podle mě nemají v tomto ohledu konkurenci.

A když jsme mluvila o té zlaté, sáhla jsem po rozjasňovaci od The Balm (Mary-Lou-Manizer). Kontury jsem zvýraznila čokoládovou paletkou od Too Faced a tvářenku jsem zvolila od značky Jordana, která má krásnou univerzální barvu. Oční stíny jsem nakombinovala ze dvou paletek od Too Faced a UD. Dlouho jsem po Peach paletce nesáhla a znovu jsem se no ní zamilovala. Ty teplé odstíny jsou krásné a hezky zvýrazní moje zelené oči.

Řasy a rty

Řasenka Milion Lashes Fatale, kterou jsem si v poslední době oblíbila možná u vánočního stromečku vyměním za voděodolnou a stíny na očním víčku ztmavím, protože podle Honzíka se líčím pořád velmi podobně a světle. V čemž má rozhodně pravdu. Rtěnka od Pupa Milano z nejnovější vánoční kolekce mi strašně rty vysušovala. Na fotkách vypadá hodně růžová, což ve skutečnosti není. Je to taková ta pravá červená barva.

A abychom Vám popřály krásné vánoce, spojily jsme se s několika blogerkami a vánoční líčení vytvořili společně. Podívejte se také na blog Lenky, Lucii a Drew, líčení se jim moc povedlo  🙂 Krásné Vánoce Vám všem, a dejte mi vědět, jak se ke stromečku chystáte vy 🙂 Karolína

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.