Proč je pleťová maska Golden Hydrogel propadák? Мой by Stefanie Giesinger

0

Když jsem byla asi před měsícem na kukandu v dmku, odnesla jsem si pleťovou masku Golden Hydrogel od Мой by Stefanie Giesinger. Koupila jsem si jí proto, že značku neznám a myslím si, že je v drogériích poměrně nová. Značka vedle hydrogelové masky nabízí pleťový gel, denní krém, oční tampóny a pleťový koncentrát. Já jsem si masku vzala z jednoduchého důvodu. S momentálně používanou pleťovou kosmetikou jsem spokojená a co se týče krémů, olejů a čistící kosmetiky, nerada značky míchám a zásob mám doma dost. Maska se ale nikdy neztratí. Zaujala mě také ta mentolová barva obalu. Mentolovou barvu mám moc ráda, dokonce jsem měla v téhle barvě maturitní šaty a i když je to víc jak 5 let, pořád se jich nechci vzdát a mám je zavřené ve skříni.

Něco málo o značce

МОЙ je v ruštině můj. Jde o pleťovou kosmetiku, která byla vytvořena modelkou Stefanie Giesinger speciálně pro drogérii dm. Řada obsahuje pět veganských produktů, obsahují rýžový olej, kokosový olej, extrakt z papáji a kofein, pleť mají zklidnit hydratovat.

Jde o hydrogelovou masku, která je vhodná pro všechny typy pleti, má zlatou barvu a je rozdělená na dvě části. Horní a dolní. Nandat jí na obličej mi dalo zabrat, ale na pleti pak držela dobře celých 15 minut a nekouzala. Maska chladí (pro větší efekt by se určitě rada na pár minut hodit do lednice), je příjemná, ale co jsem bohužel nezaznamenala, byl výsledný efekt. Rozzáření jsem viděla jen malé a o hydratované pleti jsem mohla mluvit tak 2 minuty. Potom mi na pleti zůstal nepříjemný ulepený film, který jsem musela za pár minut umýt, byl nepříjemný a měla jsem pocit, že mám pleť sušší než před maskou. Od přípravku za necelých 80 Kč bych toho tedy čekala více. Zázrak se nekonal. 

Za mě tedy propadák a masku nedoporučuji. Už jste zaznemaneli kosmetiku Мой by Stefanie Giesinger? Napište mi do komentářů. Karolína

Napsat komentář

Prosím napište komentář!
Vaše jméno