Jaká je kolekce Rock&Rose od Pupa Milano? Záleží, co si vyberete…

0

Konečně se dostávám k recenzi vánoční limitky Rock&Rose od Pupa Milano. Většina produktů se ještě sehnat dá, ale zklamu vás hned na začátku – to nejlepší už je vyprodané. Kolekce obsahuje oční stíny, tekuté metalické rtěnky, laky na nehty a rozjasňovač. A můžete hádat, co je z kolekce nejlepší. Ano, zase rozjasňovač.

Rozjasňovače Pupa prostě umí. Doma jich mám více a vracím se k nim i po několika letech. Baví mě balení, embosování i odstíny a výdrž. Obal limitky zlatý a zdobí ho krásná nášivka růže. Tentokrát mi ani nevadí, že je balení oční stínů tak velké, nášivka balení ozvláštnila a ozdobila. Za mě super nápad. Co se týče barev, jsem na vážkách. Oční stíny se mi líbí, rozjasňovač miluju, ale na chuť jsem nepřišla rtěnkám. Jsou podle mě v barvách líčení, které se nosilo kdysi, ale k tomu se dostanu. Začneme u toho nejlepšího.

Rozjasňovač Rock&Rose se hodně povedl. Je krásně pigmentovaný, na pleti je vidět celý den a vytváří výrazný lesk, který se ale hodí i k jemnějšímu líčení. Má zlatou barvu, která jde lehce do meruňkova, je jemně mletý a nanáší se jednoduše. Vzhledem k tomu, že je hodně pigmentovaný ho stačí jen málo. Momentálně ho používám ze všech rozjasňovačů nejčastěji a ještě mě nepřestal bavit. Dokonce s ním zvýrazňuji i vrsek horního rtu a špičku nosu, což jsem dřív nedělala. Tenhle odstín ke mě prostě sedí a moc jsem si ho oblíbila.

Tekuté rtěnky Rock&Rose

Jak už jsem psala výše, u rtěnek mi nesedí babičkovské odstíny. Navíc dlouho trvá, než rtěnka zaschne, na rtech malinko lepí a kvůli metalickému efektu zvýrazňuje strukturu a vrásky na rtech, takže nebude vhodná pro zralou pleť. Na rty stačí nanést jen tenkou vrstvu, pokud nanesete rtěnky více, bude hodně dlouho trvat, než úplně zaschne. S aplikátorem se pracuje dobře, je přesný a aplikace je i vzhledem k vysoké pigmentaci rychlá. Výdrž je slušná, ale záleží na tom, jak dobře rtěnku necháte po nanesení zaschnout.  Mě se to ukázalo jako klíčové. Takže nemluvit, nejíst a čekat až zaschne. A taky myslete na to, že mastné jídlo rtěnka nezvládne. Začne se rozpíjet a nevypadá to potom dobře.

Pokud bych si měla vybrat, nejvíce se mi líbí odstín 001, což je červeno-korálový odstín, ale na denní nošení bych si asi kombinaci takhle výrazného odstínu a metalického efektu nevzala.

Oční stíny Rock&Rose a laky na nehty

Oční stíny jsou fajn. Nejtmavší odstín je skoro černý s červeno-fialovými třpytkami, využila jsem ho nejméně. Zlatý odstín úplně volá vánoce a bronzový odstín je nejpřirozenější. Na víčku se s nimi pracuje dobře, jsou vysoce pigmentavané, zlatý a bronzový odstín mají máslovou texturu, černý je na tom trošičku hůř, ale určitě to není propadák. Spíše za to může výsledný efekt stínu. Zlatý a bronzový jsou hodně lesklé, černý je matná se třpytkami. Výdrž je fajn, ale pokaždé používám podkladovou bázi. Laky na nehty jsem nezkoušela, ale zkušenosti s laky od Pupa mám dobré.

 

Co na kolekci říkáte? A jak se vám líbí odstíny rtěnek? Je to vás šálek kávy nebo byste raději sáhli po něčem jiném? Dejte mi vědět, Karolína

*Kolekce Rock&Rose mi byla nezávazně poskytnutá k otestování. Zaslání produktu však nemění můj názor na recenzi kosmetiky. Nejedná se o placenou spolupráci a do napsání článku mě nikdo nenutil.