Alpro setkání blogerek

1

Být blogerkou má občas i super výhody. Jednu takovou výhodu jsem měla 31.3 v kulinárním studiu Cocina Rivero, kde jsme spolu s holkama vařily dobroty z Alpro produktů. Celým večerem nás provázel šéfkuchař Jan Souček a fotograf Martin Malý.

Radili nám, jak jídlo správně vyfotit a dali nám spoustu užitečných tipů a rad ohledně foodstylingu. Na setkání jsem se moc těšila, přeci jen se na takové akce podívám jen občas, takže jsem se těšila nejen na to, co si uvaříme, ale třeba i na super příležitost se poznat s jinými blogerkami. Když jsem byla na Dove tiskovce, moc holek jsem nepoznala. Proto jsem byla ráda, když jsme se rozdělily do dvojic a já se seznámila s Barčou.

blogerky
blogerky
přípravy na studenou okurkovou polévku
přípravy na studenou okurkovou polévku
okurková polévka
hotová okurková polévka

Moje premiéra se studenou okurkovou polévkou

Jsem moc ráda, že jsem narazila právě na Barču, protože je ještě víc upovídaná, než jsem já a myslím si, že jsme si skvěle padly do noty. Společně jsme uvařili studenou okurkovou polévku, která mi moc chutnala. Myslím si, že bude super jako letní osvěžení, kdy většina z nás nemá hlad.

tofu s celerovobramborovým krémem
tofu s celerovobramborovým krémem

Celerovo-bramborový krém a losos

Hlavní chod byl losos s celerovo-bramborovým krémem. Já jsem místo lososa zvolila tofu, protože lososa nejím. Při vaření hlavního chodu jsem se seznámila s Verčou, se kterou jsme toho měly hodně společného. Zejména to, že s vařením ještě nejsme úplné kamarádky a vše se musíme nejdřív  naučit. Nejvíc jsem se ale těšila na dezert, což byl puding s jablečným želé a skořicovou oplatkou a byl výborný!

dezert
dezert

Jsem moc ráda, že jsem se mohla setkání také zúčastnit a poznat tak dvě skvělé holky, se kterými toho mám hodně společného. Ochutnala jsem skvělé dobroty a naučila jsem se hodně nových věcí. Určitě zkusím i doma několik jídel a pokud budete chtít, podělím se s Vámi, jak jídla dopadli. Zajímali by Vás recepty na jídla, které jsme si zkusily? Určitě mi dejte vědět, protože se s Vámi ráda podělím.

jedna z dobrot, které jsme mohly ochutnat
jedna z dobrot, které jsme mohly ochutnat
dostali jsme i skvělou zástěru a jmenovku
dostali jsme i skvělou zástěru a jmenovku

Mějte se krásně a já moc děkuji společnosti Alpro a portálu blogerky.cz za skvělou zkušenost a milé setkání. Karolína

1 komentář

Comments are closed.