Tričko Pink kiss ze stránky shirtinator.cz

1

Na stránkách shirtinator.cz jsem si mohla navrhnout vlastní tričko. A už ho mám doma! Vytváření trička bylo jednoduché a přehledné. Volila jsem jednoduchost. Bílé tričko, s růžovou pusinkou a se jménem mého blogu na přední straně. Zpětně vím, že bych název dala i na zadní stranu trička, ale i tak jsem spokojená.

Včera jsem měla možnost ho konečně vyvětrat, protože bylo krásně a tak jsme s přítelem vyrazili na procházku. Z trička jsem naprosto nadšená. Materiál je velmi příjemný, moc hezky mi sedí a doručení i domluva byla také rychlá a bez problémů. Pokud se tedy ptáte, jestli bych obchod shitinator doporučila, rozhodně říkám ANO!

Jsem ráda, že jsem si mohla vlastní tričko navrhnout. I 3 roky na napsání tohoto článku (dnes je 9.3. 2018 a já procházím starší články) mám tričko doma a moc ráda ho nosím. Vypadá pořád dobře, ale je jasné, že častým praním trochu vybledlo. Tričko není vytahané, nemá na sobě žádné cucky a opravdu ho nosím velmi často. Jak se vám outfit líbí?

Co mám na sobě?

Tričko je tedy ze shitinator.cz, bunda z obchodu Mango, výrazná rtěnka Dermacol 16H lip color – odstín 02 a sluneční brýle z HM. Užijte si prodloužený víkend a já se těším příště, Karolína.

tričko shitinator.cz, bunda Mango, rtěnka Dermacol 16H lip color - odstín 02
brýle HM

1 komentář

Comments are closed.