Čím zvýraznit opálení a podpořit tvar obličeje? Hoola bronzer od Benefit

2

Bronzovací a konturovací pudry miluju. Používám je nejen v létě, ale celý rok. Mám výrazně hranatý obličej (dříve jsem si ale myslela, že je kulatý nebo srdčitý, ale zkušenosti mě naučily) a potřebuji obličeji dodat šťávu a přiblížit se ideálnímu tvaru obličeje. Ideálním tvarem je ovál, takže při líčení potlačuji hrany spodní čelisti a čela, zvýrazňuju lícní kosti (tmavý pudr nanáším tešně pod ně) a občas malinko přejedu i nos, aby působil delší a užší. Hodně ale záleží na tom, jaký typ obličeje máte, ale o tom vám napíšu někdy příště do série článků Abeceda make-upu. Konturování se totiž u různých typů obličejů výrazně liší. Konturování mám ráda výrazné a tmavých pudrů a bronzerů jsem za ty roky vyzkoušela hodně. Momentálně používám matný bronzer Hoola od Benefit, do kterého jsem se zamilovala hned při prvním nanášení. Je totiž úžasně pigmentovaný a lehký jako peříčko.

Bronzer mám v miniaturce, která má 3 gramy. Protože jsem světlá, myslím si, že teď v zimě by i lépe seděl Hoola Light, což je jeho světlejší varianta, ale já jsem si poradila i s tmavším. I samotná miniaturka má hezké balení, což oceňuji. Obal je bytelný, takže sebou bronzer vozím i na cesty a určitě si plánuji pořídit i plné balení. Jak už jsem psala, pigmentace je skvělá. Pokud tedy s konturováním teprve začínáte, zkuste něco méně pigmentovaného, s Hoola bronzerem byste to mohly jednoduše přehnat.

Je jeden z nejlepších bronzerů, který jsem vyzkoušela

Já Hoolu používám někdy od začátku roku. Sáhla jsem po něm náhodou, protože jsem zrovna v té době dopoužívala bronzer od Too Faced z Cocoa paletky a potřebovala jsem něco podobného. Tehdy jsem zkoušela bronzer od Makeup Revolution a protože se mi efekt zdál moc světlý a jemný, sáhla jsem po Hoola bronzeru s tím, že pleti dodám více šťavy. A hned po prvním tahu štětcem jsem věděla, že to je jeden z nejlepších bronzerů, který mi prošel pod rukama.

 

Je jemně mletý, lehce se rozmazává, efekt vypadá nádherně a konturování je hotové raz dva. Schválně vám sem hodím fotku, kde jsem s bronzerem jemně nalíčená. Stačil jeden dotek štětce s bronzerem pár tahů a výsledek je hotový. Hezky se kamarádí i s tvářenkami, takže není problém s přechody.

Já jsem nadšená a už chápu, proč je Hoola bronzer tak oblíbený. Zkoušeli jste tenhle známý bronzer/konturovací pudr? A co na něj říkáte? Karolína

oxidace make-upu

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.