Co si přeji v roce 2020? Moje předsevzetí

1

S příchodem nového roku chtě nechtě hodnotím předchozí měsíce a pokaždé shrnu to, co se nepovedlo, co naopak ano a dám si několik předsevzetí. Co se týká minulého roku, byl pro mě velice poučný, nádherný i smutný. V roce 2020 oslavím kulaté narozeniny. Bude mi 25 let, což už se mi zdá jako poměrně velký (a krásný!) milník a stejně mi příjde, že mi je stále 19 let. Co bych si tedy v roce 2020 přála a za co jsem roku 2019 vděčná?

[box type=“warning“] Jsem také vděčná, že jsem se naučila ty nejlepší vietnamské jarní závitky. Chcete znát recept? Mrkněte na článek. [/box]

Roku 2019 děkuji za:

  • to, že jsme procestovali svět, viděli delfíny, korály, rybičky a že jsme prošmejdili hory
  • nádhernou a pohádkovou oslavu naší lásky a úžasné líbánky
  • to, že jsem se rozhodla vyzkoušet jinou práci, než tu, kam chodíte každý den na 8 hodin. Skončila jsem ve Webdiu a momentálně vytvářím videa pro elnino.cz a pracuji pro Tvoje Krabička. Za obě příležitosti jsem moc šťastná a práce si moc vážím. Nic z toho by ale nebylo nabýt mého blogu, takže jsem vděčná i sobě, že jsem u blogování tolik let vydržela. Teď v lednu to je už přes 7 let, co mám ok-makeup.cz.
  • to, že na sebe s Honzíkem máme více času. Říká se, že všechno špatné je k něčemu dobré, s čímž (alespoň v tomto ohledu) souhlasím.
  • a děkuji také za většinu dalších věcí, které se stali.

cestováníA na čem bych si přála zapracovat v novém roce a co jsem si dala za předsevzetí?

Dokončit školu.

Tohle je jeden v největších cílů, do kterého se bohužel budu muset donutit. Věřím ale, že rok 2020 bude milníkem i v tomto ohledu.

Více tvořit.

Ať už je to vaření, focení, psaní, točení videí nebo líčení a kreslení. V roce 2020 si přeji více a hlavně PRAVIDELNĚJI tvořit a také příspívat na blog, instagram a youtube. Také mě hodně láká krasopsaní, nemáte někdo zkušenosti s nějákou písankou nebo kurzem?

Víc číst.

V roce 2019 jsem četla poměrně dost, ale přesný počet přečtených knih bohužel nevím. V novém roce si chci vést seznam přečtených knih a mít tak větší přehled. S čímž se pojí i to, že:

Chci detailněji vést diář

a psát si krátké denní shrnutí (chcete-li deníček). I přes to, že jsem loni používala častěji kalendář v mobilu a od toho papírového se snažila odpoutat, od kamarádky jsem dostala k Vánocům diář Happy Planner, což úplně mění situaci. Sice jsem ke konci roku více utrácela za samolepky, ale věřím, že se z diáře stane i krásná vzpomínka. Určitě bych vám ráda časem ukázala i to, jak si diář vedu a jak si organizuji čas, protože si myslím, že jde o dost užitečnou věc. A navíc mě poslední dobou baví moc sledovat videa a články na toto téma. Samolepky v diářích mě totiž naprosto pohltily.

Pečovat o své tělo i mysl.

Ráda bych se více hýbala, zdravěji jedla a pečovala o glykémie. I když mám v poslední době glykémie (=hladina cukru v krvi) poměrně hezké, vždy je prostor na zdokonalování a v roce 2020 na tom určitě zapracuji.

Trávit více času v přírodě a s mojí rodinou.

Procházky v přírodě miluji, ale bohužel na ně není tolik času, kolik bych si přála. Velký vliv na to má i fakt, že se začíná stmívat už okolo 17 hodiny, takže se moc těším na jaro, až se dny prodlouží. Trávit více času s rodinou jsem si přála už loni a od Ježíška jsme dostala několik poukazů. Těším se, až je všechny využijeme a vyrazíme se s rodinou na výlet. V únoru mě čeká Mallorca, v května Malta a mezi tím i hory. Hurá!!!

cestování

Méně utrácet a víc šetřit.

Většinu věcí už mám a spoustu věcí nakupuji jen pro radost. Proto bych ráda v roce 2020 více šetřila a nakupovala méně zbytečností. Oblečení ani kosmetiku v poslední době dost omezuji (ale i tak jednou za čas něco pořídím nebo dostanu), ale dost utrácím na kafíčka a v poslední době třeba za samolepky. Ono by mi jich stačilo jen pár, ale prostě si nemůžu pomoct.

Co byste si v roce 2020 přáli vy a jaká jsou vaše předsevzetí? Přeji vám hodně zdraví, štěstí, legrace a hodně času s nejbližšími, protože to je to nejdůležitější. Napište mi do komentářů co si přejete vy, Karolína

make-up

1 komentář

  1. Moc přeji, aby tento rok byl plný jen šťastných okamžiků, plnila se Ti přání, předsevzetí a sny <3

Comments are closed.