Dermacol Parfémový difuzér a kniha Lady Dermacol

2

Před Vánoci mě překvapil milý balíček od Dermacolu. Našla jsem v něm krásný parfémový difuzér a novou knížku od Isabelly Hančlové – Olga Knoblochová Lady Dermacol. A obě věci jsem si moc užila.

Parfémový difuzér s vůní magnolie a ovoce

Od té doby, co doma máme chlupaté kamarády, jsem svíčky poměrně omezila. Pro jistotu. Allwin i Bella se dostanou i na skříň. Poslední místo, kam se nedostanou je na botníku, což je jediné místo, kde se svíčku odvažím zapálit. Ten jejich chlupatý kožíšek by chytnul raz, dva.

I přes to, že provoněný domov miluji, jsem se tedy svíček více méně vzdala. Jednou za čas rozpustím vosk v aromalampě, nebo zapnu elektrický difuzér (o tom zase příště). Ale to jen tehdy, když si vzpomenu. Pokaždé, když příjdu k někomu do provoněného bytu, tiše závidím. Říkejte si co chcete, ale i vůně domova je pro mě důležitá. A co si budem povídat, ono když jdou ti naši chlupáči na záchod, není to pokaždé to nejvoňavější.

A koupit si klasický bytový difuzér mě vlastně nikdy nenapadlo. Když jsem tedy otevřela balíček, byla jsem nadšená. Už i to balení vypadá krásně! Myslím si, že tohle je právě ten ideální dárek pro každou ženu. Funguje a vypadá krásně.

Já jsem dostala na vyzkoušení difuzér s vůní magnólie a ovoce. I přes to, že preferuji trochu jiné vůně (teď se chystám na levandulovou variantu), tak mě vůně nadchla. Voní sladce, ale ne přesladce. Je výrazná, ale ne tak, aby vás z toho rozbolela hlava. Celou dobu jsme měli difuzér v koupelně a překvapilo mě, že kdykoliv jsem přišla domů, vůni jsem cítila.

Difuzér nám vydržel něco přes měsíc. Náš šikovný chlupáč totiž 2/4 vůně vylil při focení na zem. No nechtějte vědět, jak jsem byla naštvaná.. Na obalu se píše, že defuzér vydrží vonět 5-6 týdnů, já si ale troufám říct, že déle.

Těch ratanových tyčinek, kterých je v balení 10, jsem dala nejdříve pár a po několika dnech jsem přidala. Lahvička je skleněná a je opravdu nádherná, přesně podle mého vkusu. Ideální doplněk k nám do bytu.

O čem jsem četla, ale nepraktikovala, je fakt, že pro dosažení lepšího efektu difuzéru je vhodné tyčinky přibližně jednou za týden až čtrnáct dní otočit. Upřímně řečeno jsem na to úplně zapomněla. Cena difuzéru je 790 Kč a dostupný je ve čtyřech variantách. Moc doporučuji.

Dermacol Parfémový difuzér

Dermacol Parfémový difuzérDermacol Parfémový difuzér

Isabella Hančlová – Lady Dermacol

Druhým a velmi milým dárkem pro mě byla knížka Lady Dermacol. Bohužel jsem se na event, kde se knížka představovala nedostala, takže jsem byla moc ráda, že jsem knížku dostala. Ochvátila mě na první pohled už svým obalem a velmi kvalitním provedením. Kniha je plná fotek, praktických rad (ze kterých jsem si toho odnesla spoustu i já) a příběhů ze života první české vizážistky Olgy Knoblochové.

Přirovnala bych ji ke knihám, které vydávají beauty blogerky a youtuberky

Tyhle knihy blogerek a youtuberek vždy omrknu v knihkupectví a ještě žádná mě nezaujala natolik, abych si ji koupila. Lady Dermacol by byla asi jedna z mála, po které bych sáhla. Není totiž zaměřená pro začátečníky. Věnuje se důležitým momentům v životě ženy, ať už je to těhotenství, svatba, předškolní léta, či maturitní ples. Zaměřuje se i na obličejovou gymnastiku, která je podle mého hodně důlezitá a nezapomíná na roční období. Koupit se dá za 259 Kč a i po přečtení vím, že do ní jednou za čas znovu ráda nahlédnu.

Autor: Isabella Hančlová

Originál: Lady Dermacol

Počet stran:  160 stran

Rok vydání: 2017

Nakladatelství: BELTFILM

Anotace: Olga Knoblochová, první dáma české kosmetiky už před mnoha lety rozluštila tajemství krásy a nenechala si to pro sebe. Jako profesionální kosmetička dokazovala ženám, a nejen jim, že líbit se může každý, stačí jen vědět, jak na to. Projezdila svět křížem krážem, sbírala zkušenosti a štědře rozdávala své vlastní poznatky a dovednosti. Stala se také spoluautorkou převratného objevu v kosmetice, jímž byl dokonale krycí Make-up Cover. A právě tento make-up byl prvním produktem dnes již tradiční české kosmetiky Dermacol.

S praporem této značky paní Olga dokázala zázraky a nepřestala s tím dodnes. Spolu se svou dcerou Isabellou Hančlovou dál propaguje a tvoří ženskou krásu, a právě ta se stala hlavní hrdinkou jejich společné knihy, ve které čtenářům představí nejen osudový příběh slavné Lady Dermacol, ale i originální kosmetické rady a návody, pomocí nichž si každý může pozvat krásu do svého vlastního života. Na knize spolupracovala spisovatelka a publicistka Marie Formáčková, která je autorkou či spoluautorkou desítek knih, zejména životních příběhů známých osobností.

Dermacol Lady Dermacol
Dermacol Lady Dermacol

Jak se vám parfémový difuzér a kniha Lady Dermacol líbí? Byl by to dárek podle vašich představ? Za mě tedy určitě ano. Hezký den, K.

2 KOMENTÁŘE

 1. Milá Karolínko, moc jste mne potěšila hodnocením mé knížky a jsem opravdu ráda, že se vám líbí. Jsou to střípky z praxe i ze života nejen kosmetického. A byla psána s láskou k tomuto voňavému oboru. Moc mne těší, že si nachází čtenářky, které se samy krásnu věnují a předávají tu radost dál. Hodně štěstí v životě i práci…

  Isabella Hančlová – autorka knížky

  • Dobrý den,

   moc vám děkuji za milý komentář, udělal mi velkou radost a je pro mě ctí, že jste na mé stránky a na článek narazila.

   Mějte se krásně, Karolína 🙂

Comments are closed.