Snídaně s Procter & Gamble

5

Co je nového u značek Oral-B, Aussie nebo Pantene a Head&Shoulders? Před týdnem jsem byla na výborné snídani s Procter & Gamble a mohla jsem okouknout všechny novinky. V hlavní roli vlasová kosmetika a zubní kartáčky.

Pantene

Pantene vlasovou kosmetiku jsem snad naposledy používala asi před 5 lety, kdy ji měla na vaně maminka mého tehdejšího přítele. Od té doby si nepamatuji, že bych měla Pantene doma i přes to, že mi tehdy vyhovoval. Alespoň ne v Praze. Proto jsem ráda, že můžu spoustu nových produktů vyzkoušet. O spoustě z nich jsem neměla ani ponětí. Z portfolia Pantene mě zaujal hlavně pěnový kondicionér, který je určený zejména na jemné vlasy. Kondicionér v podobné formě jsem ještě nikdy nezkoušela, takže jsem zvědavá, jaký efekt udělá. Mám totiž na jednu stranu vlasy jemné, i zničené. Zesvětlené konce vlasů dělají své…

Novinkou je šampón, kondicionér a maska v jednom produktu. Produkt bude určitě ideální na cesty. Nebaví mě tahat v batohu šampón a kondicionér. Tohle by mohla být úspora času ale i místa. Doporučená cena je 74,90 Kč za 225 ml. Fialová varianta 3v1 slibuje objem (Pantene Pro-V Extra Volume Šampon 3v1) , druhá výživu (Pantene Pro-V Intensive Repair Šampon 3v1) a další je určená pro barvené vlasy (Pantene Pro-V Lively Colour Šampon 3v1). Těším se na výsledek 🙂

Aussie

Kdo by neznal 3 minutovou masku značky Aussie? Vždycky se k ní ráda vracím. Ať už kvůli zábavné žvýkačkové vůni, efektu nebo skvělému balení. Vůbec jsem neznala jejich suché šampóny (které mimochodem voní taky po žvýkačce – ty na fotce mi voněly nejvíc) a pěnové balzámy, které chci také vyzkoušet. Často jsem vozila kosmetiku na cesty, protože mají i super miniatury.

Do značky Aussie a jejich suchého šampónu jsem vkládala velké naděje už proto, že jejich šampón a kondicionér se žvýkačkovou vůní mi sedí na 100%. Bohužel v porovnání se suchými šampóny od Batiste tento šampón neobstál. Vlasy mi zatíží a ztěžknout hned, jak do nich šampón nastříkám. Objem sice udělá, ale za pár minut vypadají mé vlasy stejně špatně, jako před nastříkáním. Mám velmi jemné vlasy a šampón je zbytečně zatíží a bohužel bez odmaštění a dalšího výsledku. Líbí se mi vůně i inovované balení. To je ale všechno, co mohu na šampónu pochválit. Škoda…

Novinkou je řada Pure Locks, která je plná antioxidantů a dopřává vlasům „detox“. Jak nám bylo řečeno, tato zázračná řada oživuje unavené kadeře, které nevypadají dobře – jemně je čistí, poskytuje jim výživu a zanechá je osvěžené a extra zářivé. V řadě Pure Locks najdeme lehké pěnové balzámy Volume a Moisture, oblíbenou intenzivní péči 3 Minute Miracle, klasický balzám, ochranný sprej (který vypadá hodně slibně!) a samozřejmě šampón, který neobsahuje siliony, parabeny ani barviva.

Head&Shoulders

Tohle je kosmetika, kterou ráda používá Honzíkova maminka, takže se značkou Head&Shlouders příjdu poměrně často do styku. Jestli mám být konkrétní, tak každý druhý víkend. Musím říct, že jsem ke značce byla skeptická, ale nakonec se mi líbí. Myslela jsem si totiž, že je to šampón, který pomůže od lupů a další věci od něj čekat nemohu. Omyl. Vlasy jsem měla vždy krásné.

A protože v tom asi nejsem sama a krásné vlasy chceme všechny (bez ohledu na to, jestli máme nebo nemáme lupy), se Head&Shoulders rozhodl rozšířit škálu produktů i o pečující produkty Supreme, které jsou slibné už na první pohled.

Kolekce obsahuje 3 typy šampónů a kondicionérů. Head&Shoulders Supreme je už nyní k dostání ve 3 variantách: Moisture pro hebké vlasy, Smooth pro krásné vlasy po celý den a Damage Repair pro boj proti poškození vlasů. Ceny se pohybují okolo 120 Kč.

Nové jsou také šampóny Head&Shoulders Men Ultra, které už zkouší Honzík. K dispozici je hned 6 variant a na jaře bude v prodeji i speciální fotbalová limitovaná edice.


procter&gamble
procter&gambleprocter&gamble

Oral-B

Byla nám také představena kolekce zubních kartáčků Braun Oral-B. Líbí se mi chytrá mobilní aplikace, kterou s kartáčkem spárujete a zjistíte tak třeba to, jak důkladně si zuby čistíte. U nového zubního kartáčku Oral-B Genius (v úúžasné rosegold barvě) se mi líbí i cestovní balení a široká škála možností. Vůbec jsem neznala bělící hlavice kartáčku, u kterých by me mimochodem zajímalo, jestli opravdu fungují. Co myslíte? Je novější sonická technologie nebo oscilačně-rotační a pulzační technologie? Já hádala sonickou a mýlila jsem se.Samotnou snídani jsem si moc užila. Vyzkoušela jsem kávu s tonicem, kterou jsem chtěla ochutnat už dlouho, snědla spoustu ovoce i sladkého pečiva. Celá snídaně se konala v originálním Centru současného umění DOX a spolu s Táňou (WWW) jsme z novinek nadšené. Nevím, které produkty testovat dřív.


Moc děkuji zastoupení Procter & Gamble za pozvání, bylo to skvělé. Ráda jsem si novinky očichala a osahala a těším se příště 🙂 K.

5 KOMENTÁŘE

  1. Jsem na tom stejně – nevím, co vyzkoušet jako první, protože všechny novinky vypadají skvěle! 🙂

Comments are closed.