Dermacol Pearl Energy Make-up Base

1

Ahoj všem,

dnes tu mám recenzi na podkladovou bázi pod make-up od Dermacolu Pearl Energy. Báze má 15 ml a stojí okolo 250 Kč, což není zrovna málo, ale většinou se dá sehnat v akci(někdy i za poloviční cenu) což není tak hrozné. Zkoušela jsem už několik bází pod make-up, většinou od Rimmelu, ale ty moc efektu neudělaly, tak jsem se rozhodla, že zkusím všemi chválenou bázi od Dermacolu. Opravdu hodně blogerek si bázi chválily, tak jsem byla moc zvědavá. Zvolila jsem bázi, která má rozzářit pleť a obsahuje perličky, které jsou sem tam vidět, ale pokud nanesete make-up vůbec vidět nejsou.

dermacol, podkladová báze pod makeup
dermacol, podkladová báze pod makeup

Pokožku opravdu připraví na make-up a póry jsou méně viditelnější. Pleť je potom příjemně sametová, nevysušuje se a make-up nedělá žádné fleky. Na mojí citlivou pleť mi také nevadí. Co se týče účinků, rozhodně prodlouží krytí a výdrž make-upu. Dermacol také slibuje, že pleť bude méně „zašedlá“ a unavená. Nemyslím si, že by to byla úplně pravda, protože když jsem unavená, tak jsem unavená a ani zázračná báze tomu nepomůže.

dermacol, podkladová báze pod makeup
dermacol, podkladová báze pod makeup

Podkladové báze používám prakticky denně, protože opravdu prodlouží výdrž make-upu, což se hodí tehdy, když jdu na několik hodin do školy. Líčení sebou totiž zásadně nenosím, nikdy ho totiž nevyužiji. Když porovnám bázi od Rimmelu, nebo Dermacolu, nejspíš tam žádné rozdíly nevídím, po Rimmelu se budete možná více lesknout.

Co vy s báze? Vidíte rozdíl s bází nebo bez? Nejvíc ale záleží na tom, jakou máte pleť, od toho se potom vše odvíjí.

Mějte se krásně, Karolína

1 komentář

  1. No, za mě tahle báze je jedno velké ne. Sice jsem zkoušela tu Satin base, ale prostě Dermacol báze ne-e. Pleť jsem sice měla jako dětskou prdýlku, ale to bylo jediné +. Make up se mi hned (!) začal slévat a po chvíli jakoby drolit z tváře. To mi např. s bázý od NYC či uplně bez báze nikdy neudělal. Takže za mě to jsou bohužel vyhozené peníze 🙁 .

Comments are closed.