Essence kolekce This Is Me a press trip do Frankfurtu

2

Letět na zahraniční press trip byl sen, o kterém se mi ani nezdálo. A teď už můžu říct a napsat, že je to zamnou. Jasně, dvakrát jsem byla na eventu na Slovensku, ale Slovensko se podle mého prostě nepočítá, i když si výletů s Garnier moc vážím. Do Frankfurtu jsem letěla jako jediná blogerka z Česka a pozvala mě tam značka Essence Cosmetics na představení nové řady This Is Me. Vzala jsem sebou Honzíka, takže mám z eventu krásné fotky produktů a tentokrát i sebe. Proto jsem se rozhodla, že vedle videa zveřejním i článek. Myslím, že si tato událost na blogu zaslouží své čestné místo.

Do Frankfurtu jsme dorazili dopoledne a měli jsme několik hodin čas, takže jsme se vydali hledat hezkou kavárnu na pozdní snídani. A povedlo se. Nakonec jsme vybrali kavárnu Walden (Adresa: Kleiner Hirschgraben 7, 60311 Frankfurt am Main) v městské části Altstadt a moc jsme si pochutnali. Dali jsme si Berlin a Strassburg snídani, kávu a čaj a protože venku pršelo, nikam jsme nespěchali. Nakonec se venku udělalo hezky, takže jsme vyrazili na menší procházku k řece. Řeky mám ve městech obecně moc ráda a často chodíme i na pražskou náplavku, jen tak se koukat na vodu s drinkem v ruce, takže můžete hádat, jak moc jsme byli nadšený.

V části Altstadt je nádherné náměstí a radnice i kostel. Jsem ráda, že jsme zrovna na tohle místo narazili. Na jedné straně vidíte historické budovy a přes silnici na vás koukají mrakodrapy. Dokonce jsme se dozvěděli, že se Frankfurtské business části mezi obyvateli říká Mainhatten (jako Manhattan). Hezké je také vlakové nádraží. Z letiště se na hlavní stanici Hauptbahnhof dostanete přibližně za 8 euro.

#thisisme

Event se konal v restauraci/kavárně Elaine’s Deli. Samotná kolekce This Is Me je plná přirozených rtěnek a laků na nehty, které spolu ladí. Odstíny se rozdělují podle toho, jestli máte pleť světlou, snědou, střední nebo tmavou (konkrétně tedy Light, Tan, Medium, Dark) a řada obsahuje 20 rtěnek a laků na nehty. Rtěnky mají krásnou pigmentaci, jsou krémové a mají semi-matný finiš. Hezká je i výdrž. Rtěnka zvládne i menší oběd a ze rtů mizí postupně. Já jsem si zatím nejvíce oblíbila odstíny 01, 03 a 10. A moc se mi líbí i bílo-rosegold obal. Že jde o rtěnky z drogérie bych na první pohled vůbec nepřišla. Obal je parádní.

Dokonce jsem vyzkoušela i laky na nehty. Pigmentace i odstíny jsou super, stačí nanést jedna vrstva a lak mi vydrží bez chybičky 3 dny, což je u mě co říct. Jiné laky semnou nezvládnout ani den.

Další novinkou jsou oční stíny. Ty jsem zatím zkoušela jak kvůli odstínům, nelíčila jsem se s nimi. Odstíny se mi líbí, pigmentace vypadá moc dobře (to jsem vám ostatně ukazovala i ve vlogu) a některé barvičky (fialová je zrovna sušší, ale fajn se mi zdál třeba modrý třpytivý odstín) mají i fajn krémovější texturu. Pokud máte rádi řasenku Lash Princess, tento rok už jí najdete v obchodech i ve voděodolné variantě. Já jsem jí zatím nezkoušela.

 

Jsem moc ráda, že vám novinky mohu ukázat, že je můžu jako jedna z prvních vyzkoušet. Vy budete moct brzy také, chystám pro vás velkou soutěž na mém Instagramu.Event byl krásné a Frankfurt nás nadchl. Rozhodně bychom se tam rádi podívali znovu. Co na novou kolekci říkáte? Líbí se vám? 

A pokud jste neviděli vlog, určitě koukněte:

Mějte se krásně a těším se na vás u dalšího článku nebo videa, Karolína.

*Moc děkuji zastoupení Essence Cosmetics a zastoupení e-shopu kupkosmetiku.cz, díky kterým jsem se vydala na parádní výlet.

2 KOMENTÁŘE

  1. Máš to tak krásně nafocené všechno 🙂 Je super, že jste se stihli podívat i po městě. Essence překvapuje, event byl určitě krásný a měli to nádherně nastavené všechno 🙂 novinky vypadají pěkně 🙂 a vlog je skvělý!

Comments are closed.