Klorane ŠAMPON S VÝTAŽKEM Z POUŠTNÍCH DATLÍ

0

Ahoj všichni!

Stále mám zkouškové období, takže na blog moc času nezbývá. Zítra jedu pro změnu do Paříže, kde budu až do neděle, ale určitě na Vás budu myslet a natočím různé vlogy. Už se strašně moc těším a doufám, že bude stát za to a já konečně uvidím Eiffelovu věž a most zamilovaných, kam si s Honzíkem pověsíme náš zámeček.

Dnes pro Vás mám recenzi na šampón od značky Klorane, který jsem získala díky výzvě a portálu www.blogerky.cz. Jak jste si mnozí mohli všimnout, poslední dobou jsem hledala šampón, který by mi vyhovoval a hledání nebylo jednoduché. Nakonec jsem našla obyčejný kopřivový, který je moc fajn. Ale šampón s výtažkem z pouštních datlí mě lákal. Proto jsem byla moc ráda, když mi doma přistál balíček právě s ním. Balení 200ml stojí 225 Kč, což je poměrně dost, ale šampón používám od té doby, co ho mám doma (cca měsíc) a pořád tam polovina šampónu je (tyto fotky jsou focené hned na začátku), takže Vám vydrží dlouho.

_DSC7553

Trošku jsem se bála, aby šampón dokázal odmastit mé vlasy, protože s tím mám poslední dobou problém. Ale zvládl to na jedničku. Šampón voní velmi jemně, podobně jako šampóny v kadeřnictví a je určený na poškozené, lámavé a suché vlasy. Moje vlasy jsou poškozené, lámavé a suché pouze na koncích. U hlavy se mi vlasy mastí, ale i s tím si šampón umí poradit! Vytváří velmi jemnou a hustou pěnu, takže stačí opravdu jen trocha šampónu.

_DSC7554

Jsem moc ráda, že jsem šampón vyzkoušela a musím říct, že nejen díky tomu mi je značka Klorane moc sympatická a určitě bych ráda vyzkoušela i jiné produkty. Nikde jsem ale značku neviděla, takže by mě zajímalo, jestli se dá sehnat někde v obchodech a lékárnách a nebo se produkty dají pořídit jen přes internet. Šampón mi opravdu moc hezky voní a svojí funkci splnil. A co vy? Postřehli jste někde značku Klorane?

Mějte se krásně a já se na Vás budu těšit po výletě v Paříži,

Karolína