MIXA hand cream – intense nourishment

0
Hezkou polovinu prázdnin!
Nejen že je dnes přesně polovina prázdnin před námi (pro ti pesimisty říkám, že půlka už je pryč), ale 31.7. je pro mě den, kdy „slavím“ začátek toho, kdy mi zjistili cukrovku. Dnes je to přesně 6 let. (to by bylo něco málo z mého soukromého života a teď hurá na recenzi) 😀 Počítač stále nemám, takže články tolik přibývat nebudou..Mamka mi ale slíbila, že do konce prázdnin dostanu nový notebook a to se pak bude psát hned rychleji.
Když pošťák zazvonil u dveří a dal mi další balíček od kosmetiky MIXA, málem jsem se počůrala radostí! Teď to pro změnu byl vyživující krém, pro suché ruce. A když říkám vyživující, myslím opravdu vyživující! Hned jsem ho zkusila a koukala jsem, jak rychle funguje. Nelepí, hodně dobře hydratuje a mě i celkem hezky voní, i když můj přítel si stěžoval, co mu to v autě smrdí..:D no nevadí..pokud máte rádi lékárenskou vůni, tak vám vadit nebude. Já jsem si za tu dobu, co jsem na zdrávce už zvykla.

Kolik stojí Mixa Intense Nourishment?

Krému stačí opravdu jen malinko a ruce máte dobře hydratované poměrně dlouho. 100 ml seženete za 80 Kč.Nosím ho v kabelce jako takovou poslední záchranu. Je to snad jediný krém, po kterém se nelepí ruce a cítíte, že máte ruce dobře hydratované. Zase jen a jen chvála! Užívejte prázdniny, půlku máme před sebou a mě od 17.8 čeká brigáda. Mějte se hezky a snad brzo zase s nějákým článkem 🙂 Vaše K.
mixa, hand cream
mixa, hand cream