Moje péče o nehty

0
Ahoj všem,
dnes bych se trochu rozepsala o svých nehtech. Světe div se, po 19 letech jsem si přestala kousat nehty a to rovnou před maturitou. Nevím, jak je to možné, ale něják to vyšlo. V největších stresech jsem se odhodlala a dopadlo to dobře, tak snad mi to vydrží. Nejvíc mi pomohla řada od Miss Sporty a jejich péče o nehty. Na prvním místě stojí lak proti kousání nehtů, který je hořký, a moc mi pomáhal. Několikrát jsem ani nevěděla, že si nehty koušu a tento lak mi alespoň trochu upozornil. Žádná rada na to, jak si přestat kousat nehty neexistuje, člověk prostě musí chtít a u každého je jiné, jestli v 19 nebo ve 30 letech. Je jasné, že mám i teď nutkání si nehet ukousnout, ale prostě se raději ovládnu. Hodně mi také pomohl blog. Všechny blogerky mají krásné nehty jako z reklamy a já se styděla za ty svoje, okousané. Všechny laky z této řady jsou skvělé. Nehty zpevní a dodá jim to, co potřebují, takže rostou rychleji. A za cenu okolo 60 Kč se nedá o čem mluvit. Olejíček z této řady si nemohu vynachválit! Olejíček a hořký lak sebou nosím pokaždé v kabelce, je totiž nejlepší si každý den nehet nalakovat znovu.
nails polish, rimmel, 60 second, rita ora, hands, nails
nails polish, rimmel, 60 second, rita ora, hands, nails
Také jsem od zastoupení Rimmel dostala dva nové laky z limitované edice Rita Ora, 60 second, v modré a bílé barvě, které mě tolik uchvátily, že jsem si koupila i červený lak, ale ten jsem nestihla nafotit, tak se omlouvám. Tyto lakyjsou skvělé, rychle zaschnou a dobře drží. Moje nejoblíbenější barva byla vždycky červená. nicméně se mi líbí i ten bílý a modrý. Cena je opět okolo 50 Kč. A moc tyto laky doporučuji 🙂 Super jsou také laky STAR od Rimmel, mám stříbrný, který výborně drží.

 

miss sporty, hands, nails polish, oh my gem, disco tech
miss sporty, hands, nails polish, oh my gem, disco tech
A abych nezapomněla, tyto laky jsou také skvělé, určitě je vyzkoušejte. A co vy a vaše nehty? Taky s nimi bojujete? Hezký večer, K.