Náš první brandnooz box

2

Konečně jsem se i já dočkala svého prvního boxu. Možná se budete divit, ale kosmetická krabička krásy to nebude. Je to boxík plný jídla, protože já i můj přítel bychom si život bez dobrůtek nedokázali představit. Proto jsme se rozhodli objednat si náš první brandnooz box a hlavně já jsem se na něj moc těšila. I když bylo čekání delší, než jiné měsíce, dočkala jsem se a krabičku máme doma. Byla jsem moc mile překvapená, protože po spoustě věcech bych se v obchodě ani nepodívala. Box obsahoval 8 věcí a nevím, která je lepší, protože všechny jsou skvělé.

brandnooz box, únor, krabička jídla, obsah boxu
brandnooz box, únor, krabička jídla, obsah boxu

Jako první nás zaujal Tomato mix od Kotányi, protože na pytlíčku byl rovnou i recept a ten se nám líbil zejména proto, že všechny ingredience máme doma, takže už vím, co dnes budu vařit k večeři. Jsem mile překvapená, že i s takovým „kořením“ můžu vytvořit večeři. Jsem zvědavá, jaký bude výsledek. Směs obsahuje rajčata, česnek a vybrané bylinky. Cena je 19,90 Kč

tomato mix, kotanyi, koření, rychlá večeře
tomato mix, kotanyi, koření, rychlá večeře

Čaj, který je teď často propagován v reklamě. Myslím, že mi bude chutnat, borůvky mám moc ráda, jen doufám, že čaj nebude moc sladký. Uvidíme. Obsahuje 20 sáčků a cena je 49,90 Kč.

lipton, muffin, tea, čaj, blueberry, blueberry muffin,
lipton, muffin, tea, čaj, blueberry, blueberry muffin,

Tyčinky jsme domů kupovali celkem často, jen tyhle sýrové neznám, jsou totiž novinka. Neobsahují konzervanty a éčka, takže by to mohla být „zdravější“ varianta chipsů, které máme rádi. Cena je 12,90 Kč.

sýrové tyčinky, bertyčky, opravdu sýrové
sýrové tyčinky, bertyčky, opravdu sýrové

Mexický džus Jumex je v boxu už několik měsíců, což mi tedy nevadí, protože teď mám i já možnost vyzkoušet tyhle džusy, které má ráda Kassenka, tak doufám, že bude stát za to. Mango sice moc nemusím, ale doufám, že džus bude dobrý. Také aspoň uvidím, jaký je rozdíl mezi džusem v krabici a džusem v plechovce. Tyto džusy seženete v Tescu a v Žabce za 39 Kč.

jumex, džus, mango
jumex, džus, mango K

Po Tuty krekrech se jen zaprášilo. Už jsme měli i rajčatové, které byli také moc dobré. Překvapila mě skvělá chuť. Jsou dost slané, ale jelikož hodně solím, vůbec mi to nevadilo. Cena je 18 Kč, a rozhodně doporučuji.

tuty, krekry, original, grahamové
tuty, krekry, original, grahamové

Energy drink SERAF na mě na první pohled působil jako pivo. Protože alkohol nesmím, byla jsem mile překvapena, že je to energy drink, který si čas od času dám, protože bývám dost často unavená. Je vítězem „Překvapení roku“, tak snad to bude milé překvapení.

seraf, energy drink
seraf, energy drink

Emco ovocné tyčinky vypadají skvěle, škoda, že jsme nedostali malinovou variantu, protože ananas moc nemusím, ale třeba se budu divit, jak moc mi bude tyčinka chutnat. Obsahuje ze 40% ovoce. V prodeji je teprve od začátku února. Myslím, že bude chutnat i mému 3letému bráškovi. Zdravá svačinka pro mě do školy, nebo pro přítele do práce. Určitě bude super i na moje „hypo“ (nízká hladina cukru v krvi). V balení po 3 kusech, cena 39,90 Kč.

musli, ovocné tyčinky, ananas, snack, zdravá svačinka
musli, ovocné tyčinky, ananas, snack, zdravá svačinka

To nejlepší na konec. Z tohoto hustého sirupu mám velkou radost, protože máme mátovou příchuť, a já mátu zbožňuji. Můžete z ní připravit jak studený, tak teplý nápoj, nebo třeba koktejl, což musí být třeba v létě bomba. Moc se těším, až sirup vyzkoušíme. Za půl litru dáte 119 Kč.

kitl, sirupy, drink, nápoje, studené i teplé nápoje, koktejly
kitl, sirupy, drink, nápoje, studené i teplé nápoje, koktejly

Tak a to je celá krabička. Jak už jsem říkala jsem nadšená a určitě si objednáme boxík i na další měsíc a budu se moc těšit. Co vy? Už jsme nějákou krabičku zkusili? Mějte se krásně, Karolína.

2 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj Karol 🙂 jen si dovolím poznámku…konkrétně u syrových tyčinek. Proč píšeš bez éček a konzervantů? Jednak konzervanty jsou éčka čili není důvod je vyčleňovat. Navíc v těchto tyčinkách je éček dost 🙂 a zdravější varianta? Toto rozhodně nejsou ani trochu zdravé tyčinky, spíše naopak 🙂

    • Ahoj Tome, ty informace o těch produktech čerpám vždycky z takového papírku, který k tomu dávají. Já se v tomhle nevyznám a proto bych si nedovolila o tom něco napsat, protože nevím, co a jak. V tom případě je to jen reklamní tah. A zdravější varianta třeba s porovnáním s brambůrkama? Díky za postřeh, je to teda dost zajímavé.

Comments are closed.