NOVINKA od Biodermy! Atoderm Intensive

0
Krásný den, dnes tu mám dobrou zprávu pro všechny z vás, kteří trpí atopickým ekzémem, suchou podrážděnou pokožkou nebo lupénkou, stejně tak, jako já. Dostala se mi do rukou novinka Atoderm Intensive od Biodermy, kterou mám možnost vyzkoušet. Jsem hrozně moc zvědavá, jak mi bude vyhovovat.

Balení Atoderm Intensive

Balení je šikovné, s pumpičkou a pro mě tedy ideální. Dávkování je jednoduché a 500 mililitrové balení robustní. Krém je bez parfemace.
Mám už krém od Biodermy Atoderm PO zinc a ten mi moc vyhovuje. Recenzi krému, který mám už delší dobu plánuji napsat brzy, nebojte. Do lékáren má tato péče přijít až v říjnu, mám tak možnost otestovat ji o něco dřívě. Nechci toho moc prozrazovat, ale myslím si, že to bude super péče, protože krém je vhodný na tělo, i pleť a je hypoalergenní.
Těšte se na recenzi a dejte mi vědět, jestli od Biodermy něco používáte. Já na značku nedám dopustit. S ekzémem mi pomohla tak, jako nic jiného. Jaké zkušenosti máte vy? Cena se bude pohybovat okolo 500 Kč a značku Bioderma seženete v lékárnách nebo na internetu. Jste nedočkaví? Já ano.
Více informací najdete na stránkách bioderma-cz.com
Mějte krásný den, uvidíme se u dalšího článku, vaše Karolína

atoderm, bioderma, body, body lotion