Pod/zimní kolekce líčení Sothys

0

Podzim pro mě v líčení znamená jediné – častěji nosím tmavší barvy. Na rtech i na očích. A proto mi skvěle sedla i nová pod/zimní kolekce líčení Sothys. Baví mě, že každá kolekce dekorativní kosmetiky Sothys se sice řídí trendy a tím, co je aktuální, ale v první řadě myslí na nás ženy. Na to, aby bylo líčení krásné, ale rychlé a aby byly produkty kvalitní a praktické. A to si myslím, že je super a oceníme to všechny. Kolekce je přenádherná a obsahuje hned několik vychytávek, které jsem si oblíbila. Pojďme se na ní podívat…

Řasenka na obočí

Začnu tím nejpraktičtějším. Řasenkou na obočí, kterou od té doby do mám doma, používám každý den. Baví mě praktický malý štěteček, i odstín (10 teinte universelle). Ten je totiž šedohnědý, takže je velmi univerzální. V dnešní době se klade důraz na definované, ale přirozené obočí, což díky řasence snadno vytvoříte. A drží celý den.

Tekuté oční stíny

Dřív jsem tekuté stíny moc ráda neměla, ale teď na ně nedám dopustit. Lehce se aplikují na víčko a prstem se rozetrou. Je to rychlé a velice efektní, což od té doby, co jsem maminka moc oceňuji. Barva je intenzivní a nádherně lesklá, až kovová, takže ideální i k výraznějšímu večernímu líčení. Moc se mi líbí oba odstíny.

Intenzivní hnědá tužka na oči

Pokud byste chtěli líčení očí ještě zintenzivnit, nebo prodloužit jeho výdrž, skvěle funguje tužka na oči. Orámované oči tužkou sice nenosím, ale jako podkład pod oční stíny jí využívám moc ráda. Tužka má vosková texturu, super pigmentaci a štětcem se skvěle rozetře do kouřového efektu. A i výdrž je super! Odstín 40 brun mystérieux se hodí jak pro tmavovlásky, tak pro blondýnky, takže opět velice univerzální.

Tvářenka a rtěnka

Konturovací pudry a bronzery už sice tolik nepoužívám, ale bez tvářenky si líčení neumím představit. Dodá obličeji svěžest, barvu a občas i tvar. Odstín v pod/zimní kolekci 50 brun lumineux je velice přirozený, takže se nemusíte bát, že to s tvářenkou přeženete. Je lehká, v teplém, zlato-hnědém odstínu. Krásná i na očích.

Krémové rtěnky mám vedle těch tekutých raději nejen v zimě. O rty pečují a nevysušují je. Barva 247 rouge Liberté je červená s kapkou růžové. Intenzivní, ale jemná zároveň. Ze rtu mizí postupně, a umím si jí představit i k Vánočnímu stromečku.

 

Kolekci líčení jsem vám ukazovala blíž ve videu na IG. Mrkněte:

Jak se vám jednotlivé produkty líbí? Zaujaly vás? Za mě rozhodně doporučuji řasenku a stíny, ty jsou boží. Napište mi do komentářů nebo na můj Instagram.Těším se na víc zase u dalšího článku, K.