Růžová voda – Purity Vision

5

Růžová voda. Mluví se o ní čím dál tím častěji a tak jsem si jí pořídila i já. A vlastně úplně náhodou. Viděla jsem jí ve nějákém videu a pak jsem šla do Rossmannu pro make-up a zahlédla jsem jí od značky Purity Vision. Stála okolo 199 Kč a koupila jsme si jí hlavně proto, že tonizuje pleť. Co je to tonizace? Měla by být součástí každého odličování a takovým třetím – konečným krokem po odlíčení a vyčistění pleti. Tato fáze zmenšuje póry, harmonizuje pH pleti, hydratuje, osvěžuje a zklidňuje.

Po tonizaci pleti je účinek krémů a dalších produktů na pleť nejúčinnější. Poslední dobou se hodně odličuji dvoufázovým odličovačem ze Sephory, nebo čistící pěnou od Cannaderm a proto potřebuji pleť ještě dokonale dočistit a také odmastit, protože ten dvoufázový odličovač je dost mastný i na mojí suchou pleť. A proto jsem si vybrala růžovou vodu, která je vhodná i na citlivou pleť.

Na co jí tedy používám já?

  • poslední krok při odlíčení
  • pro zklidnění pokožky – mám citlivou a často podrážděnou pleť, takže mě někdy pokožka štípe, pálí nebo pne
  • pro osvěžení během dne – v tomto případě bude úžasná na léto a i tehdy, když se spálíte od sluníčka – ideální produkt k moři! 
  • pro zafixování make-upu

Zafixování make-upu má ale jeden menší háček. Rozprašovač u téhle zcela přírodní vody je dost velký, takže musíte vodu stříkat poměrně z dálky, protože jinak si Vás make-up můžete zničit. Na zafixování make-upu můžu také doporučit termální vodu od Avene, která vytvoří takovou mlhu, takže make-up zafixujete snadněji.

Růžová voda by měla pomáhat i při rozčesávání vlasů (to musím zkusit!) a také tehdy, pokud máte malé děti. Zklidňuje i opruzeniny a další poranění a ty se pak rychleji hojí.

Co se týče parfemace, pokud máte rádi vůni růže, máte vyhráno. Není to zrovna vůně, kterou bych milovala, ale protože je poměrně jemná a nevtíravá, tak to vydržím.

Růžová Voda - Purity Vision

Růžová Voda - Purity Vision

Určitě růžovou vodu vyzkoušejte, je vážně skvělá a hlavně je přírodní. A pokud jí máte, dejte mi vědět, na co jí používáte vy? Mějte se krásně, Karolína.

5 KOMENTÁŘE

  1. To jako vážně se dá použít na opruzeniny? Tak to jí asi vážně koupím a zkusím to na malé, snad se to nezhorší 🙂

  2. Krásné fotky! už se na ní dlouho chystám, musím konečně zkusit

Comments are closed.