Sephora dvoufázový odličovač

5

Dvoufázové odličovací vody dělá hodně značek a já jsem jich vyzkoušela hned několik. Už delší dobu ale zůstávám u té stejné, ze Sephory. Sephora dvoufázový odličovač mi příjde nejlepší z těch všech, které jsem vyzkoušela. Přijde mi totiž, že obývá ze všech nejmíň a oči vůbec nedráždí. Nejdříve jsem si koupila to nejmenší balení (mají 50 ml, 125 ml a 200 ml), protože mám dost citlivou pleť a nakonec jsem si jí oblíbila natolik, že jsem si teď před Vánoci koupila dvě největší balení. Malé balení je ideální na cesty nebo do vizážistického kufru.

Jak se odličuji?

Krásně odlíčí voděodolný make-up, vůbec nepálí v očích (jednou za čas mě totiž ty odličovače od Ryoru, nebo Yves Rocher pálily, a občas se mi okolo očí vytvořila vyrážka a s tímhle odličovačem ten problém vůbec nemám), takže je to pro mě ideální volba.

Vždycky, když se odličuji touhle vodou, tak pak pleť dočistím ještě pleťovým mlékem a tonikem, či Jarishovou vodou, protože jsou tyhle dvousložkové odličovače hodně mastné. Pro suchou pleť je to ale ideální a postupem času (tato recenze je stará 2 roky a já jsem jí teď pár větami doplnila) mám oční okolí čím dál tím sušší takže odličovač už teď „nedočišťuji“. Maximálně Jarischovou nebo růžovou vodou.

Používám ho hlavně tehdy, když mám večerní líčení, nebo řasenku, která jde špatně odlíčit. Stačí pár vatových tampónků a líčení je pryč. Stojí 290 Kč, což je skvělá cena a nejlepší je, když má Sephora akci 2+1 zdarma.

U Ryor odličovače mi vadí, že se mi vždy na pár minut „zamlží“ před očima a chvíli trvá, což se mi olej z očí dostane.

Určitě se po něm podívejte, stojí za vyzkoušení a to malé balení je vhodné na cesty. Mějte se krásně a dejte mi vědět, čím se nejraději odličujete vy, Karolína

Sephora - Dvoufázová odličovací voda
Sephora – Dvoufázová odličovací voda

5 KOMENTÁŘE

  1. Jé, ty máš ale krásný blog. Já se nejradší odličuju kokosovým olejem. Koupím si vždycky velké balení a jelikož ho používám i na tělo, tak zabiju dvě mouchy jednou ranou. 😀 Někdy bych ale asi mohla vyzkoušet tenhle od Sephory. 🙂

    theelegantzone.com

Comments are closed.