Silikonový čisticí pleťový kartáček

6

Jestli se Vám zdá, že už jste někde na mém blogu tuhle silikonovou vychytávku viděli, máte pravdu. Psala jsem o ní už v recenzi o čistící pěně značky Cannaderm, nebo v článku o čistění štětců, což už je nějáký ten rok nazpátek. Tehdy jsem na ní narazila v německém Rossmannu a dnes už se dá sehnat běžně i u nás. Od té doby po něm sahám často, protože je skvělý. Tenhle silikonový čistící pleťový kartáček je od značky E-style, ale abych byla upřímná, žádný rozdíl mezi tímto kartáčkem, a kartáčkem z Rossmannu, nevidím.

Předtím, než jsem na tento kartáček narazila jsem si moc přála sonický kartáček na pleť, protože to tehdy bylo děsně „in“ a kartáček se mi zdál, jako skvělá vychytávka. Díky této podložce jsem ušetřila několik tisíc a troufám si říct, že takhle je moje suchá a citlivá pleť spokojenější. Kartáček je hodně jemný, dá se na pleť používat každý den a myslím si, že na něj najdete využití i jinde. Třeba i při čistění štětců. Tenhle polštářek si oblíbila většina blogerek, takže rozhodně nejsem první, ani poslední, kdo o něm píše.

Silikonový kartáček mi pleť nedráždí. Oceňuji, že se dá kompletně omýt, nebo i vyměnit, protože není vůbec drahý. Stoji okolo 80 Kč.

Velikost kartáčku je pro mě ideální. Má 6,5 x 5,0 cm a z druhé strany praktickou „úchytku“, která drží v koupelně na zrcadle, nebo na dlaždičkách. Díky úchytce se podložka dobře drží a neklouže Vám z ruky. Nejraději tuto podložkou používám spolu s čistícím mlékem, gelem, nebo pěnou. Pleť je krásně vyčistěná i do hloubky. Dá se ale použít i s peelingem, což jsem nicméně nezkoušela.

Štětinky na polštářku jsou opravdu jemné a příjemné, takže se nemusíte bát, že Vám kartáček pleť jakkoliv poškodí. Kartáček má i menší část s jemnějšími bodlinkami, které používám hlavně tam, kde mám pleť hodně červenou. Třeba okolo nosu, kde mám popraskané žilky.

Kartáček doporučuji všemi deseti. Jeden čas jsem ho používala i na čistění štětců, ale pokud chcete čistit pleť i štětce, kupte si raději podložky dvě. Mějte se krásně, K.

6 KOMENTÁŘE

  1. Tento kartáček jsem už několikrát viděla, ale zatím jsem nečetla žádnou recenzi (i když jsem vesměs pochopila, že je oblíbený 🙂 ). Musím říct, že mě dost potěšilo, že nevadí citlivé pleti, kterou mám také (hlavně suchou), takže si myslím, že po této recenzi také vyzkouším! 🙂
    Jinak sjem tu poprvé a Tvůj blog se mi moc líbí. Rozhodně tu nejsem naposledy! 🙂
    http://www.lifestylebirdie.com

  2. Tento kartáček jsem viděla na Ali, ale zatím jsem ho neobjednávala.

  3. Něco podobného jsem si teď objednala z ebay a čekám, až dorazí. 🙂 Vypadá to dost dobře. 🙂

  4. také sleduji tento kartáček již dlouho a váhám, díky za recenzi

  5. právě dnes jsem obdržela 2 tyto kartáčky z DM drogerie-))a hned večer vyzkouším jak funguje-)))

Comments are closed.