Tohle se nepovedlo. Sprchový gel Alverde s vůní kokosu

4

Taky se vám občas stane, že si koupíte sprcháč, jste nadšení z jeho vůně ale nakonec zjistíte, že to vlastně není ono? Tak tohle jsem zažila u kokosového sprchového gelu od značky Alverde. Jak asi víte, značku Alverde koupíte v drogériích dm, jde o přírodní kosmetiku a některé jejich věci jsou fajn. Oblíbila jsem si třeba jejich rozjasňovač. Na tenhle kokosový sprcháč jsem měla zálusk už delší dobu ale když jsem pro něj šla do drogérky poprvé, byl vyprodaný. To ve mě vyvolalo pocit, že bude skvělý a nutně ho potřebuju, takže jsem ho vzala bez váhání hned při další příležitosti.

alverde sprchový gel kokosSprcháč voní jemně po kokosu, určitě to nění taková ta sladká ovocná vůně, což mi bylo zpočátku sympatické. Měla jsem tendence srovnávat sprcháč s jedním kokosovým produktem, který jsem zkoušela loni od Bodyshopu a nakonec jsem usoudila, že i když Alverde na první přivonění vypadá slibně, mám raději výraznější  vůně. Přeci jen ve sprše nebo ve vaně netrávím hodiny, takže mi silnější vůně  nelezou na nervy, jako je tomu třeba u parfémů. Sprcháč od Alverde bych přirovnala spíše ke sprchovému mléku. Skoro vůbec nepění, takže nemám po umytí takový ten vydrhnutý pocit a vždycky jsem se myla ještě dalším sprcháčem. Tím, že nepění nejde použít ani na ruce, proto jsem zhodnotila, že pro mě tenhle sprcháč nemá absolutně význam a jde o vyhozené peníze. Jediné, co mohu pochválit je balení. Jednoduchá lahvička s modrým víčkem mě zaujala.

Suma sumárum

Co od sprchovému gelu očekáváte vy? Vůni, pěnu nebo třeba hydrataci? Ať už je to jakkoliv, mě u tohoto sprcháče neuspokojila vůně, pěna ani hydratace, takže nechápu, co na něm většina blogerek vidí. Za mě bohužel další Alverde propadák i přes to, že 250 ml stojí necelých 45 Kč. Mějte se hezky, Karolína

4 KOMENTÁŘE

  1. Alverde už dávno nie je to čo býval. A možno bol taký priemerný stále, len tým, že bola ponuka prírodnej kozmetiky značne obmedzená, sme Alverde vnímali ako nejakú wau značku. Teraz ale keď si kúpim niečo naozaj prírodné od lokálnych výrobcov, tak si vravím, že sa Alverde môže ísť strčiť. V porovnaní s inými prírodnými značkami mi Alverde príde len ako lepšia chemka, nič viac..

  2. Mně přijde, že Alverde je poslední dobou hodně risk, hlavně co se týče i vůní. Polovila z nich je divná, chemická, což u přírodní kosmetiky je blbý.

Comments are closed.