Zázrak nebo propadák? Jaké jsou Elseve Rapid Reviver Intenzivní balzámy na vlasy?

1

L’Oréal Paris uvedl před pár týdny novinku – Elseve Rapid Reviver balzámy na vlasy, které jsou jedinečné v tom, že nepotřebují čas na působení. Stačí je nanést na umyté vlasy, opláchnout a je dokonáno. Krásné a zdravé vlasy bez zbytečného čekání ve sprše. Zní to jako malý kosmetický zázrak, že? Jaká je realita? Funguje to, ale záleží na tom, jaké máte vlasy a kterou variantu zvolíte. V drogérce je důležité sáhnout po balzámu, který je určený na váš typ vlasů, jinak se ze zázráku může stát propadák.

Protože mi domů dorazily hned 3 varianty, rozdělila jsem se s mamkou a dala jsem se do testování. Ve finále jsem vyzkoušela všechny 3, ale jako první jsem sáhla po balzámu pro suché vlasy Extraordinary Oil Rapid Reviver (bílo-zlatá varianta) a v tom byl kámen úrazu. Zbytečně jsem začínala být po prvním použití skeptická. Zvolila jsem balzám, který nebyl určený pro můj typ vlasů a přišlo mi, že mi balzám vlasy zbytečně zatěžuje. I přes to, že mám vlasy barvené, nejsou tak suché. Červená varianta Color-Vive Rapid Reviver, která je určená pro barvené vlasy mi sedí daleko lépe a ze všech tří druhů jsem si jí oblíbila nejvíce. Bílo-červený je za mě střed.

Balzámy slibují vlasům dodat až 2× více péče než klasické kondicionéry, s čímž souhlasím a  pocit vyživenějších vlasů mohu potvrdit. Mají 180 ml, stojí okolo 100 Kč. Texturu balzámů bych přirovnala jako něco mezi hutnější kondicionér a maskou. Vyhovuje mi i praktický obal a výraznější sladká parfemace. Samotný produkt pak stačí aplikovat do délek a na konečky vlasů.

Elseve Extraordinary Oil Rapid Reviver (bílo-zlatý)

Bílo-zlatá varianta je pro suché vlasy, intenzivně vyživuje suché a namáhané vlasy, navrací jim lesk, pružnost a krásu. Hydratuje vlasy po celé jejich délce. Lesk i hydrataci mohu potvdit, jen té výživy na mé vlasy bylo zbytečně moc. Mamka má velmi suché a poškozené vlasy a z balzámu je oproti mě nadšená.

Elseve Color-Vive Rapid Reviver (červený)

Jak už jsem psala, červený balzám pro barvené vlasy mi sedl ze všech 3 variant nejlépe. Barvu chrání před blednutím, vysušováním a také před vnějšími vlivy, vlasy jsou po nanesení jemnější a lesklejší.

Elseve Total Repair 5 Rapid Reviver (bílo-červený)

Tento balzám je určený pro poškozené a lámavé vlasy. Vlasy má posílit a chránit je před dalším zničením a pokud ho mám porovnat s ostatními balzámy z této řady, dala bych ho na druhé místo, červená varianta je za mě stále nejlepší.

Sečteno, podtrženo…

Balzámy jsou za mě dobré, ale jen tehdy, pokud si vyberete balzám pro váš typ vlasů. Pokud máte tendence sahat po hutnějším balzámu, abyste vlasům dodali více šťávy, tady u této řady není třeba na výživě „přidávat“. Zbytečně byste vlasy mohly zatížit. Moje mamka má vlasy hodně suché a poškozené a vyhovují jí všechny 3 varianty. Já mám vlasy narušené jen trochu a používám červený balzám, bílo-zlatá varianta na mě byla výživná až moc.

Oceňuji výživu bez nutnosti času působení, každá minuta se ráno ve sprše počítá, no ne? Co vy? Vidíte v této inovaci velkou výhodu? Mějte se hezky, Karolína.

 

*Kosmetika mi byla poskytnuta na vyzkoušení zastoupením L’Oréal Paris. Zaslání kosmetiky v žádném případě nemění můj názor na výrobky ani jejich recenzi. Nejedná se o placenou spolupráci.

1 komentář

Comments are closed.