A-DERMA EXOMEGA D.E.F.I Emolienční krém

1

Krásné sluneční odpoledne všem,

právě jedu autobusem z Prahy k našim a jelikož existují mobilní data a já dostala k narozeninám tablet s klávesnicí, můžu i v (ne)pohodlí autobusu psát článek. Což je super – ušetřím čas a zabiju nudu.

Když jsem na portálu blogerky.cz narazila na výzvu s krémem na atopický ekzém od A-DERMA, řekla jsem si, že je to výzva přímo pro mě. S ekzémem se potýkám už delší dobu a čas od času se sem, tam ukáže. Měla jsem štěstí a krém mi přišel. Nejen, že jsem zkoušela krém já, zapojil se i přítel. Byla jsem moc mile překvapená, když Honzíkovi zklidnil vyrážku na krku, protože si jí pořád škrábal. Krém si nemohl vynachválit a chválí si ho pořád. Vyrážka mu vymizela do několika dní. A v tu chvíli jsem říkala, že je škoda, že jsme vyrážku nevyfotili předtím a potom. Dokonce mi navrhl, že si výražku rozškrábe a namaže znovu, aby byli výsledky vidět i na fotkách, ale přece ho nebudu zbytečně trápit. Já krém používám na celé tělo. Díky extraktům z výhonků ovsa hezky zklidní a zmírní svědění a poměrně dost hezky hydratuje. Také malinko chladí, což je pro „rozpálenou“ atopickou pokožku velká úleva.

a-derma, krém
a-derma, krém

Navíc je to sterilní kosmetika, takže zabrání případné kontaminaci a tím pádem je vhodný i pro malé děti. Za 350 Kč si koupíte 200ml krému, který je srovnatelný s Biodermou a troufám si říct, že mi tento krém vyhovuje víc, než ATODERM PO Zinc od Biodermy (co se týká krémů na tělo, protože můj krém na obličej od Biodermy z řady Sensibio už snad nikdy nevyměním, protože je to jediný krém, který nejen hydratuje, ale také mi ekzém – znovu podotýkám, že – NA OBLIČEJI zklidní takovým způsobem, že pak nemusím používat mastičky s kortikoidy a to je pro mě velké vysvobození). Exomega mi příjde lepší zejména díky konzistenci, protože je hutnější a Atoderm je spíše tekutější a tolik nehydratuje.

a-derma, krém
a-derma, krém

 

Kosmetiku A-derma jsem neznala a jsem ráda, že jsem narazila na přípravek, který funguje a dokáže pomoci. Určite se podívám i po jiných produktech a snad budou stejně skvělé, jako tento krém.

Mějte se krásně,

 

 

1 komentář

Comments are closed.