Brandnooz box březen 2015

0

Ahoj všem,

dnes jsem si konečně skočila na poštu pro Brandnooz box a opět jsem z obsahem balíčku spokojená. Měsíc utekl jako voda a tentokrát byl boxík opravdu nadupaný  (12 produktů) a myslím si, že většina rychle zmizí.

brandnooz box za březen 2015
brandnooz box za březen 2015

Mile překvapená jsem byla z Dijonské hořčice, kterou s přítelem využíváme poměrně často, protože zbožňujeme Caesar salát, na který jsem Vám před pár dny napsala recept a kam nepochybně Dijonská hořčice patří. Doma máme momentálně hořčici od Maille. Porovnávala jsem složení a je úplně stejné, takže si myslím, že rozdíl v chuti bude minimální. Tahle hořčice je super také na nakládaní masa, nebo do salátů, pokud si děláte domácí zálivky.

dijonská horčice
dijonská horčice

Co u se u nás rozhodně neztratí, jsou brambůrky. Bohemia přišla s novou příchutí pečeného kuřete, tak doufám, že budou chutnat lépe, než jejich jiné novinky, protože příchuť majonéza s kečupem je opravdu strašná. Většinou jsem věrná klasickým – soleným, ale jsem ráda, že máme něco na večer k televizi.

bohemia chips, pečené kuře
bohemia chips, pečené kuře

Makové krekry mám poměrně ráda, ale sama od sebe jsem si je dlouho nekoupila. A přesně na tohle je brandnooz box super – můžete zkusit něco, co neznáte, nebo Vám připomene to, co máte rádi.

makovky, makové krekry, český výrobek
makovky, makové krekry, český výrobek

Tyčinky od Corny mám také moc ráda. Dost často je také nosím v kabelce, pro případ, že budu mít nízký cukr. Většinou si kupuji banánovou tyčinku s čokoládou a myslím si, že tohle bude o něco zdravější varianta, i když ne o moc.

corny big, strawberry
corny big, strawberry

Smetana ke šlehání od Meggle (která je mimochodem bez laktózy) mě alespoň přinutí upéct něco sladkého na velikonoce – takže také fajn věc. Neznáte nějákou dobrou A JEDNODUCHOU buchtu?

meggle, smetana ke šlehání
meggle, smetana ke šlehání

Krušovice ocení přítel, protože já alkohol nepiji. Co se týče „vylepšeného“ obalu, moc se mi líbí, protože mám ráda hokej. Také mi přijde nápadité to, jak je vyznačená stupňovitost piva.

krušovice, pivo, hokejová edice 2015
krušovice, pivo, hokejová edice 2015

Jsem ráda, že jsem měla v krabičce tatarku, protože nevím, jak bych si s majonézou poradila. Tatarskou omáčku kupujeme jen od Hellmanns, protože mi nejvíce chutná. Čas od času mamka kupovala i jiné tatarky, ale prostě to nebylo ono, tak uvidíme, jaká bude ta od Vitany. Už se těším, až bude počasí na grilování, protože miluju grilované maso nebo zeleninu.

vitana, tatarská omáčka
vitana, tatarská omáčka

Čokoládu máme také moc rádi, občas si dám kousek i do kávy. Myslím, že tahle belgická čokoláda bude dobrá, ale pralinky od Lindt jsou prostě nejlepší! Moc nemám ráda hořkou čokoládu, ale když je chuť, tak se bude hodit.

chocoland, jsem kaštanová, belgická čokoláda
chocoland, jsem kaštanová, belgická čokoláda

Džem u nás doma moc nepoužíváme, ale zkusím upéct něco, kde využiji jak šlehačku, tak džem. Necelých 70 korun za džem mi přijde docela dost, ale je pravda, že je džem vyroben z 50 g ovoce na 100g a maliny jsou ve složení na prvním místě.

malinový džem, extra, schwartau
malinový džem, extra, schwartau

U sladkého ještě zůstaneme. Sušenka od Balconi Wafers mi připadá obalem jako typická sušenka pro diabetiky, které nejsou moc dobré. Každopádně se mi líbí, že bude k dostání v obchodech až v červnu, takže jsme první, kdo může sušenku ochutnat. Značku Balconi jsem ani nikde nepostřehla.

balconi, sušenka Wafers
balconi, sušenka Wafers

A našlo se tady něco i pro mě! Přítel bude mít pivo a já tenhle ovocný nápoj pro děti. Cena 20 Kč za 250 ml mi přijde docela přemrštěná, ale třeba budu mít opravdu sílu jako Obelix.

obelix, nápoj pro děti
obelix, nápoj pro děti

Měla jsem také velkou radost z časopisu, který sice nemá s boxíkem moc společného, ale jelikož zbožňuji dekorace, je to fajn čtení. Zrovna včera jsme zase pár doplňků nakoupili a mám z nich obrovskou radost. Těším se, až se do něj začtu, protože si časopisy běžně nekupuji.

časopis marianne, bydlení, svět ženy
časopis marianne, bydlení, svět ženy

Z Brandnooz boxu jsem opět nadšená. Něco sníme hned dneska a nějáké věci nám v lednici hold zůstanou déle. Jak se Vám líbí obsah boxíku? Mějte se krásně, Karolína