Aby řasy hodně rostly, zkusím obyčejnou vazelínu! / Růst řas

0
Tak jak se Vám líbil první den ve škole? Já jsem ráda, že ho mám za sebou, i když zítřejší vstávání taky nebude moc příjemné. Poslední dobou jsem hodně koukala na internet na to, co pomáhá pro růst řas, aby mi řasy dorostli, protože teď byli tři měsíce hodně zatěžované těmi permanentními.

Vazelína a růst řas

Dostala jsem typ na vazelinu. Četla jsem o tom i různé recenze na internetu a hodně lidí si to chválilo. Vazelína stojí opravdu pár korun, tak proč to nezkusit. Protože mám doma jen vazelínu od firmy Cannabis, zkusím tu a uvidíme, budu Vás postupně informovat.
Vazelína se má dávat na oční okolí, a především řasy každý večer před spaním na odlíčené oči. Výsledky by měli být vidět už za týden. Tak uvidíme. Před aplikací vazelíny moje řasy vypadají tak, jako na fotce níže. Příští pondělí čekejte novou fotku a má první reakce! Na růst řas je prý výborný i vitamín E, tak uvidíme. Pro začátek zkusíme mojí milovanou vazelínu.

Jaké vychytávky znáte vy?

A třeba se budu divit k čemu všemu je dobrá. Kdo by nechtěl krásnější řasy za pár korun, že? Mějte se fajn a dejte vědět, které vychytávky znáte vy! Ještě jsem slyšela o ricinovém oleji, zkoušeli jste? Užijte si den, zítra si dáme recenzi. Karolína