Allwin testuje – Miska Magic Cat Luxurious na krmení 1,5L

1

Měsíc jsme s naším Allwinem testovali misku se zásobníkem na krmení, Magic Cat Luxurious a dnes pro Vás máme kompletní recenzi. Misku jsme začali používat hned, jak jsme si jí dovezli domů.

Dostala se k nám díky zverimexu SUPERZOO, který nám misku poskytl na recenzi.

Maminka se prý mističky bála. Myslela si, že miska bude moc veliká a nehezká, ale v ložnici nám stojí do dnes a myslím si, že jen tak nezmizí. Ztratila se totiž keramická mistička, kterou jsem měl na granulky původně. Myslím, že je schovaná ve skříni. Hned první plnění zásobníku pánička nezvládla a většinu granulek vysypala, takže jsme měli hodně práce s tím to všechno uklidit. Já jsem paničce pomohl tak, že jsem pár granulek snědl, ale velký hlad jsem neměl, protože jsem byl zrovna po večeři, takže nám pomohl kamarád smetáček a lopatka, které maminky používá velmi často. Maminka říkala, že zrovna nejšikovnějši není, ale po druhé, ani po třetí už nic nevysypala. Misku jsme ocenili hlavně s tatínkem, když byla maminka na týden v Anglii. Páníček tak nemusel myslet na to, že mi musí každý den doplňovat granulky a maminka se v Anglii nebála toho, že budu hladový (což jsem tedy nebyl, protože mi tatínek objednal výborné konzervičky, které mi moc chutnají). Granulky mi vydrží v zásobníčku dlouho. Maminka zásobník doplňovala během celého měsíce jen dvakrát. I když jsem ještě koťátko, sním toho i tak dost.

Miska je plastová a hodí se jak pro nás kočičky, tak pro menší pejsky, protože objem je 1,5l. Mamince se líbí neutrální černá barva misky, protože nemá ráda barevné doplňky do bytu. Slyšel jsem, jak říká, že by se jí možná víc líbil keramický spodní díl, ale určitě ne kvůli tomu, že bych misku převrhl. I když občas šílím a běhám jako blázen, převrhnout, nebo vysypat se mi misku ještě nepodařilo. Páničce se líbí i to, že značka Magic Cat Luxurious dělá více variant všech mističek a doplňků, takže si klidně můžete pořídit celý set a mít tak všechno stejně barevné.

A tady už nějáké ty parametry –

Průměr misky: 12,5cm, výška misky 5cm, výška zásobníku 21cm, celková délka 25,5cm.

S maminkou jsme s miskou moc spokojeni. Já můžu jíst když mám hlad a maminka nemusí myslet každý den na to, abych měl granulky. Ideální. Mňau! A teď už se můžete podívat na fotky. Maminka nejdříve plánovala vyfotit mističku samotnou, ale já zrovna dostal hlad a rád jsem byl pár minut modelem.

Miska Magic Cat Luxurious na krmení 1,5L

Miska Magic Cat Luxurious na krmení 1,5L

Miska Magic Cat Luxurious na krmení 1,5L

Miska Magic Cat Luxurious na krmení 1,5L


Miska Magic Cat Luxurious na krmení 1,5L

Miska Magic Cat Luxurious na krmení 1,5L

Mějte se krásně, Karolína a Allwin.

1 komentář

Comments are closed.