Blogerská snídaně s kadeřnictvím Klier

2

Ještě před naší dovolenou na Santorini jsem byla na blogerské snídani s kadeřnictvím Klier. Byli jsme v Kavárně co hledá jméno, na Andělu. O téhle kavárně jsem slyšela hlavně na youtube a na instagramu, ve které jsem ještě nikdy nebyla. Řekla bych, že právě tohle místo je taková blogerská a instagramová kavárna.

Je to krásné prostředí, které vypadá skvěle na fotkách, má velmi specifickou atmosféru a vaří tam výborně. Měli jsme pro sebe celý salónek, kde bylo několik velmi netradičních obrazů a doplňků. Kavárna rozhodně stojí za návštěvu a myslím si, že v některých ohledech se budete divit. K snídani jsme si dali vajíčka a kafíčko, pověděli jsme si pár věcí (především o vlasech samozřejmě) a vyrazili do samotného salónu Klier, který je hned kousek od kavárny, v OC Nový Smíchov. Tam už na nás čekalo několik kadeřnic a mohlo se jít na věc.

         

Letošními trendy, co se vlasů týče, jsou zapletené copánky, květinové čelenky, pastelové barvy, ale i vlasy přírodní. O této snídani jsem mluvila také v mém nedávném vlogu, takže pokud jsem na nějáké trend zapomněla, najdete ho tam. Zadání účesů znělo jasně: bohémský a festivalový styl, což je přesně to, co mám ráda.

Já znám salóny Klier moc dobře. Chodí do nich můj Honzík, ale i mamka a nebo její přítel. Já jsem měla premiéru a naprosto jsme si to užívala.

Se sympatickou a moc šikovnou kadeřnicí Domčou, jsme se domluvily na vysoko posazeném culíku, se zapleteným copánkem. Domča nepracovala přímo v Klieru, pracovala v salónu Cut&Color, což je sít kadeřnictví, která se specializuje právě na barvení a pracují výhradně se značkami jako jsou Kérastase, nebo Paul Mitchell. Klier i Cut&Color patří ale pod jednu společnost. Klier je určený pro všechnu klientelu a Cut&Color je takový vylepšený Klier. Pro mě to byla zcela nová a zajímavá informace, protože pár dní předtím, když jsme na Smíchově byli jsem si říkala, proč jsou si ty kadeřnictví tak podobné (mají stejnou barvu písmen v názvu kadeřnictví atp.). Odpověď jsem se dozvěděla o pár dní později.  Zcela novou kadeřnickou sít budou otevírat i v OC Chodov, název si ale bohužel nepamatuji. A bude to nejluxusnější salón z celé sítě Klier.

Jak asi víte, moje ostříhaná ofina mě pořád trápí, slibuju, že už si jí nikdy neostříhám (tedy až mi zase naroste). Ten den jsem ale se svými vlasy byla spokojená. Domča mi vyfoukala ofinu malinko na stranu a k celému účesu se to podle mého dost hodilo. Výsledek byl za mě super. Připadala jsem si v tu chvíli jako princezna, protože jednu dobu se tam o mě staraly kadeřnice dvě. No není to luxus?

Ještě tu mám několik fotek účesů holek. Moc se mi líbily volné vlny. Holkám to moc slušelo. Bylo nás tam sice jen několik, ale takové akce mi příjdou kolikrát lepší, než ty, kde je spousta blogerek.

   

Povídali jsme si i o pudru na objem. Já vím, o podobném pudru jsem Vám psala už před lety, ale tohle je něco jiného. Je to objemový pudr ve spreji, takže je aplikace o dost jednodušší a opravdu funguje. Dodá vlasům texturu i slibovaný objem. A je vhodný právě na jemné vlasy, které mám já.

A tady už je kompletní fotka nás blogerek a šikovných kadeřnic. Jen má kadeřnice Domča na fotce chybí, škoda. Většina fotek v tomto článku jsou od Janičky z blogu boulevarddeprague.com, tak k ní určitě koukněte, je to převážně fashion blogerka. A s tím mě napadá otázka, jestli se ještě vůbec dají blogerky takhle jednoduše zaškatulkovat. Co myslíte?

Mějte hezký den a brzy Vám napíši o dnešním eventu Catrice, kde to bylo také bezva.

Ještě jednou děkuji zastoupení Klieru za pozvání a těším se příště, Karolína.

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.