Nejlepší foukaná? V Color Lounge na Chodově

0

Pamatujete, jak jsem byla v červnu na blogerské snídani s kadeřnictvím Klier? Už tehdy se při jídle mluvilo o nové pobočce Color Lounge. Proto jsem byla nadšená, když jsem byla pozvaná na blogerský event tohoto salónu, který je pod pod záštitou značky Klier. V té době, kdy se event konal jsem ale byla na dovolené v Itálii (což mi připomíná, že mám skluz nejen v psaní, ale i ve stříhání videí…), takže jsem se nemohla dostavit.

O návštěvu jsem ale díky milé Lindě nepřišla a do kadeřnictví jsem se byla podívat pár dní po dovolené. A byla jsem nadšená! Tak skvěle vyfoukané vlasy jsem ještě neměla.

Color Lounge je zaměřené především na barvení vlasů a pracuje se zde s profesionálními značkami jako je Paul Mitchell, Kérastase nebo Oribe. Značku Paul Mitchell i Kérastase mám moc ráda, se značkou Oribe jsem se nikdy předtím nesetkala. Líbí se mi, že na rozdíl od kadeřnictví Klier se do Color Lounge můžete objednat a chodit tak pokaždé ke stejné kadeřnici a přímo na čas. Honzík chodí do Klieru pravidelně a nikdy nevíme, za jak dlouho bude hotový (což pro mě bývá často i výhoda, protože stihnu prolést všechny obchody, které chci :D).

Prostředí salónu je krásné a luxusní. Do kadeřnictví jsem přišla plná očekávání a všechna se mi do posledního puntíku splnila. Domluvily jsme se s kadeřnicí, že mi umyje a vyfouká vlasy. A protože rovné je nosím pořád, vsadily jsme na vlny, což se ukázalo jako ta nejlepší varianta.


color lounge
color lounge

Vlasy jsem měla díky péči Oribe krásně lesklé, voňavé a objemné. Z vln jsem byla nadšená. Kéž bych si vlasy uměla upravit alespoň z části tak krásně. Vlny mi navíc vydržely několik dní a i dnes si na účes během foukání vlasů pokaždé vzpomenu. Byla jsem spokojená na 100% protože moje očekávání bylo nejen že splněné, ale také překonané. Celý večer a dny poté jsem se díky vlasům cítila skvěle.

color lounge

V salónu si můžete zakoupit i produkty a kadeřnice Vám rády poradí a pomohou s výběrem. Já dostala několik produktů a vzorků domů na otestování, takže se těším, jaké uvidím výsledky. Byl to pro mě velmi příjemný relax a cítila jsem se jako v bavlnce.

Kadeřnice mi navíc všechno vysvětlila a poradila. Dozvěděla jsem se třeba, že objemový sprej, který doma mám mi nevyhovuje z toho důvodu, že je „až moc“ účinný a je vhodný spíše pro profesionální použití. Tak už alespoň vím, kde je ten zásadní problém. Navíc mi byla doporučená jiná varianta, se kterou by se mi měl objem tvořit snadněji, tak se na něj určitě chystám při další příležitosti.

Zaujal mě i lak na vlasy od Paul Mitchell, který voněl kokosově. Ten si musím pořídit!

Moc děkuji zastoupení značky Klier za pozvání a těším se příště! Karolína