Botičky Mel by Mellisa – láska na první pohled

0

Ahoj všem,

Myslela jsem si, že když se přestěhuji do Prahy, budu že všeho nadšená a budu mít stále co nakupovat. Nevěděla jsem ale, že se tady všechno víc vyplatí, než u nás v malém městečku, kde byli pořád jen obchody s vietnamci a tudíž oblečení, ve kterém chodí snad úplně všichni. Takže je to tričko sem, kalhotky tam a peníze docela dost rychle mizí. Takže teď už mám všeho požehnaně a nakupovat už tolik nemusím. Před pár dny jsem si koupila balerínky Mel by Mellisa a natolik jsem si je zamilovala, že jsem si objednala ještě další, které mi přišly dnes. Zaujaly mě hlavně kvůli tomu, že nádherně voní. Na noze vypadají moc hezky.

Dělají balerínky, pantoflíčky, ale také podpatky. Jedny na podpatku se mi hrozně moc líbí, ale stále odolávám a říkám si, že je tady v Praze tolik neunosím. A kupovat si podpatky jen na pár plesů mi přijde jako zbytečnost. Ale to, že mi na noze sedí skvěle a přitom krásně vypadají mi pořád nedá spát. Je pravda, že jsou začátky s těmito botičkami trošku obtížné, protože docela dost tlačí, takže s nimi nemůžete jen tak vyrazit do města na celý den. Ale výhoda je, že se vytvarují podle vaší nohy a časem jsou pohodlné, jako bačkůrky. Což už se mi u těch prvních osvědčilo. Baleríny moc nenosím, vydrží mi opravdu jen pár týdnů, protože na jednu nohu trochu šmajdám, ale tyto gumovky jsou pevné, tak si myslím, že vydrží. Zatím vyhrávají na plné čáře. Co se týká ceny, pokud nejsou ve slevě, balerínky stojí okolo 1000 Kč, já jsem je pořídila asi o 200 Kč méně, ale v Destroy (kde jsem si je pořídila) mají teď obrovské slevy. Ty béžové jsem objednala z webové stránky http://www.botymel.cz/ za 602 Kč. V Destroy už mají všechny velikosti skoro vyprodané a já jsem si je tam vyhlídla. Ještě že existují různé e-shopy.

Nevýhoda těchto bot je, že pokud se vám potí nohy, budou vám vypadávat i při chůzi, jako se to občas stalo mě. Každopádně mě uchvátila vůně a design a jsem z nich opravdu nadšená. Ve své sbírce mám zatím dvoje, a to mi na toto léto bohatě stačí. Radost si udělám zase za rok. Mimochodem prodávají také tenisky nebo holinky, které voní úplně stejně.

A jak jste na tom vy? Které botičky máte přes léto nejraději vy? Já rozhodně botičky Mel a žabky. Mějte se krásně, a napište mi do komentářů nějáké super tipy, budu jen ráda. Karolína

mel by melissa, boty, shoes
mel by melissa, boty, shoes