Brandnooz box květen 2015

0

Včera mi domů dorazil květnový Brandnooz box. Nejdřív jsem chtěla natočit video, ale nevydržela jsem a rozbalila krabici večer, kdy už nebylo dobré světlo na natáčení. Nakonec jsem se rozhodla napsat článek a video natočím, až jídlo ochutnám a vyzkouším. A co bylo v krabičce? Krabička byla plná produktů na grilování a párty. Tak jdeme na to 🙂

_DSC6174

Opět se v krabičce ukázala tyčinka Corny Big Fruit. Tentokrát s lesním ovocem. Předtím byly v krabičce tyčinky s jahodami a jablky, které mi moc chutnaly, tak uvidíme, jaká bude tato varianta. Cena tyčinky je 14,90 Kč. Ráda jím tyto tyčinky k svačině a budou skvělé i na léto, protože jsou bez čokolády.
_DSC6171

Ketchup Gourmet. Ten se doma nikdy neztratí. My většinou kupujeme kečupy v Německu, protože jsou kvalitnější a obsahují více rajčat, ale tenhle kečup znám a párkrát jsme ho už doma měli. Určitě ho využijeme na grilování, nebo na pizzu, protože jsme se teď naučili skvělý recept na těsto, právě na pizzu (co takhle recept?). 

_DSC6172

Smarty Premium Drink je nealkoholický nápoj ve dvou variantách. Já jsem dostala černý, který je s příchutí granátového jablka. Nikdy jsem o tomhle drinku neslyšela a celkově na mě působí jako energy drink a taky, že je. Proto jsem se podívala na internet a zjistila jsem, že jsou to nápoje od Dominika Haška, což je docela zajímavé, ale není to nic, co bych si jen tak sama koupila. Energy drinky moc ráda nemám, ale mám zkouškové, takže se bude možná ještě hodit, že?

_DSC6173

Malinká plechovka s obsahem 125 ml mi přijde strašně roztomilá. Já jsem džusy od Jumexu už zkoušela, právě díky brandnooz boxu a moc mě nenadchli. Tentokrát je to příchuť broskve a manga. Jsme zvědavá na broskvový, protože mango už jsem měla a vůbec mi nechutnalo. Určitě vám dám vědět ve videu. Cena 18 kč za kus a miniplechovka je prý vhodná hlavně na cesty, protože je tolik nemačká. Otestujeme a uvidíme.
_DSC6170

ÁÁ v krabičce byl i cider. Když jsem ho v brandnooz boxu viděla, začala jsem litovat, že nemůžu alkohol, protože podobné „limonádky“ jsem dřív pila moc ráda. Cider je tedy od značky Strongbow Gold apple a má moc krásné balení. Je v prodeji od května letošního roku a stojí 19 Kč. Určitě bude skvělý s ledem.
_DSC6175

Žvýkačky Chupa Chups si čas od času kupuji i přesto, že chuť žvýkačky je dobrá jen chvíli. Každopádně mi tyto produkty udělaly radost. Jedny žvýkačky jsou s příchutí tutti frutti a druhé green apple. Více mi chutnají ty jablíčkové, protože mám celkově ráda kyselé dobroty. V jednom balení je 6 mega žvýkaček a cena je 12 Kč. Mňam!_DSC6176

Další novinka a další alkohol. Balení je podle mě moc šikovné, 10 panáků se hodí jak na párty, tak na grilovačku a protože má být o víkendu poměrně hezky, myslím, že se i rychle vypijí. Škoda, že se podobné balení neprodává v obchodech. Honzík zkusí a já dám echo, jaký Fernet byl.

_DSC6177

To nejlepší, co jsem v boxíku našla jsou podle mě marinády na maso od značky Maggi. Všechny jsou si velice podobné a vlastně tu jsou jen dva druhy koření. Dva největší balíčky byli s marinádou a pytlíčkem navíc. Ke krkovičce je nějáký speciální kečup a ke kuřeti pak bylinkové máslo. Bylinkové máslo už jsem zkoušela doma, z čerstvých bylinek a koření, tak uvidíme, jestli toto máslo bude lepší, než to moje. Pak tam jsou dvě obyčejné marinády, opět na krkovičku a kuře. A jako další tu jsou marinády s marinovacím sáčkem, což jsem ještě nezkoušela, ale několikrát jsem už chtěla. Prý je to výborné, tak uvidíme. Všechno poctivě vyzkouším, a o všem vám povím ve videu.

Jak se Vám krabička líbí?

Mějte se krásně a užívejte krásného počasí, Karolína.