RECENZE: CC krém od Mixa

1
Nevím jak vám, ale mě toto počasí vyhovuje daleko víc, než ty vedra, byla jsem vždycky hrozně zpocená a takhle mi je příjemně. Dneska si dáme zase jednu recenzi a to na CC krém MIXA, je to krém pro citlivou pleť, zmírňuje zčervenání pleti a pleť také zklidňuje.
Co je tedy ten CC krém, který v drogériích vídáme den ode dne častěji? Je to anglický značka tedy – Colour Control nebo Colour Correction. Prostě a jednoduše sjednocuje tón pleti.
Má hypoalergenní složení, takže pro mě jedna velká výhoda. Velmi dobře hydratuje – když ho použiji ráno, odpoledne je pleť stále hydratovaná. Není parfémovaný, ale přes to moc hezky voní,..tak čistě a lékárensky. Když použiji krém, připadám si dobře!  Ne, jako s nějákým krémem, který voní jako cukrová vata. Pleť je také po použití hebká. Jediná (ale veliká) nevýhoda je v tom, že když si krém dáte i na oční víčka, strašlivě to svědí a slzí mi oči. To se prostě nedá.

CC krém Mixa a verdikt?

Na obalu je sice napsané, ať se vyhnete oblasti očí, ale já mám víčka hrozně suchá, takže prostě musím. Obsah balení je 50 ml, cena bohužel nevím jaká je, ani na internetu jsem se to nedočetla..Když to vezmu kolem a kolem..CC krém je dobrý, docela mě překvapil, ale hrozně mi vadí to štípání..Žádnou alergickou reakci mi nedělá, to je také velká výhoda. A vyhovuje také mamce, takže je vhodný pro všechny věkové kategorie. Zčervenání je po 14ti dnech menší, to musím uznat. takže to zkuste, ale pozor na oči! Na léto je super, má takové lehčí složení 🙂 Kosmetiku Mixa jsem si docela oblíbila, ta vůně je prostě skvělá a kosmetika a sprchový gel je také skvělý..:) Užijte si víkend, za pár dní už prázdniny. K.
cc cream, mixa
cc cream, mixa

1 komentář

  1. Jelikož trpím na začervenání, tak jsem se nedávno taky vrhla na Mixu. Co se týče výsledků, tak ty zatím se neopovažuju posuzovat, ale toho štípaní v očního okolí jsem si nevšimla…ale to bude tím, že na oční okolí používám oční gel (ráno) a nebo oční krém (večer). Ale to, že je na obale napsané, že se máš vyhnout očnímu okolí je velmi zajímavé a vůbec jsem si toho nevšimla.
    Jinak doporučuji začít používat nějaké oční krém (vím, že pro tebe nebude lehké si najít ten pravý) – uleví to těm suchým víčkám a za několik to bude znát, jestli si o oční okolí dobře pečovala. 😉

    N.i.c.e.s. Lady

Comments are closed.