Co ukrýval DM box v lednu 2015?

0
Hezké pondělí všem,
dnes jsem si byla v DMku pro box, který jsem vyhrála. U pokladny stačilo ukázat číslo kupónu, email a zaplatit 149 Kč. Dostala jsem papírovou tašku s krabičkou a těšila se domů, až se podívám, co v sobě schovává. Ještě nikdy jsem žádnou krabičku neměla objednanou, takže jsem byla moc zvědavá. Celý box byl udělaný stejně, jako každý boxík, který jsem viděla. Byl tam letáček s veškerými informacemi a tak jsem se dala hned do prozkoumávání.
DM Box 2015
DM Box 2015
DM Box 2015
DM Box 2015
Byla jsem překvapená, jaké značky box ukrýval, čekala jsem, že tam budou značky jako Ebelin, Balea nebo Alverde, prostě jen produkty od DM. Rimmel nebo Loreal jsem tam opravdu nečekala.
DM Box 2015
DM Box 2015
Box měl 10 plných produktů a jeden „vzoreček“.
DM Box 2015
DM Box 2015
Největší radost mi udělal sprchový gel od Dermacolu, který jsem chtěla už dlouho vyzkoušet, ale protože sprchových gelů doma máme hodně, nekoupila jsem si ho. Balea tělové mléko s vůní brusinky se na jaře, nebo v létě také neztratí. Dove šampón jsem v krabičce mít nemusela, už jsem ho zkoušela a opravdu mi nevyhovoval (brzy bude recenze). Zkoušela jsem jen šampón a kondicionér. Doma mám ještě masku, takže dám řade Oxygen & Moisture ještě jednu šanci a uvidíme. Zkušenosti, které zatím mám jsou ale opravdu hrozné.
DM Box 2015
DM Box 2015

¨

Krabička nezklamala a měla v sobě i něco k zakousnutí. Suchary jsme s přítelem hned ochutnali a byli moc dobré, je to taková zdravější náhražka chipsů. Vitamín C se teď při chřipkovém období neztratí a Quick Mix je doplněk stravy vhodný pro ty, co cvičí, takže ho nejspíš daruji ségře.
DM Box 2015
DM Box 2015
Z dekorativky tam byla řasenka od Alverde, která vypadá velmi slibně, tak jsem moc zvědavá, jaká bude. Má velmi zajímavý kartáček. Make-upod Rimmel už velmi dobře znám, tak mám alespoň další do zásoby.
DM Box 2015
DM Box 2015
Z dámského koutku tu byly vložky od Kotex a vzoreček od Ria. No co, také se neztratí.
DM Box 2015
DM Box 2015
A jako poslední v krabičce bylo sérum Skin Perfection od Loreal, pro vyhlazená vrásek. To asi moc nevyužiji, ale myslím si, že mamka za něj bude moc ráda.
DM Box 2015
DM Box 2015
Je fajn vyzkoušet za pár „kaček“ nové věci, které bych si sama možná ani nekoupila. Na jídlo a podobné věci v drogérii nekoukám, ale možná je to škoda. Jsem moc ráda, že jsem box vyhrála, i když ne všechno využiji, ale to je asi jasné. Co vy a DM box? Co by se vám nejvíce, nebo naopak nejméně líbilo? 
Mějte se hezky, K.