New in 23.1. 2015

2
Ahoj všem,
dnes tu mám článek o tom, co jsem si v poslední době koupila. Jednu výhodu to zkouškové období má – můžu si za každou splněnou zkoušku něco koupit ;). Včera jsme se byli podívat s přítelem na Chodově, kde jsme si v Bershce koupila dvě trička. Nikde jinde se mi popravdě řečeno nic moc nelíbilo, a tak mě Bershka mile překvapila, protože jsem v ní dlouho nebyla. Cena za jedno tričko byla okolo 200 kč. Mám ráda i věci z Lidlu, a proužkované tričko se mi líbilo už v reklamě, kterou jsem viděla. O to větší radost jsem měla, když jsem na poslední dvě trička narazila ve velikosti S. Jsou z příjemného materiálu a hezky mi sedí.
Bershka, Lidl
Bershka, Lidl

A vrhneme se na kosmetiku, kterou jsem si dlouho nekupovala, protože jsem myslela, že všechno už mám. I dekorativkou se docela krotím, protože toho mám doma hodně nevyužitého, ale když vyšli u všech youtuberek a blogerek „nejoblíbenější produkty 2014“, tak jsem si pár věcí koupila. Jako první jsem si chtěla koupit okurkovou masku od Freeman, která je všude chválená. Jsem zvědavá, jestli bue i tak skvělá na moji citlivou pleť. Taky jsem se odhodlala najít v Praze Růžovou ulici a zamířila do Ziaja. Kde jsem mě a mamce koupila krém na oční okolí s petrželkou. Jsem zvědavá na výsledky. Zdarma jsem dostala dva vzorečky a jednu olivovou masku.

Ziaja, Freeman facial
Ziaja, Freeman facial
KONEČNĚ! Mám i já Sensibio od Biedermy, kterou jsem tak dlouho chtěla. Před pár dny mi došla micelárka od Eucerinu a tak mi přítel koupil tuhle micelárku od Biodermy. První dojem je opravdu super! A teď trošku dekorativky – potom, co jsem zkusila červený odstín tekuté rtěnky (recenzi si můžete přečíst zde) od Miss Sporty, tak jsem si koupila i fialový odstín a jsem moc zvědavá, jaký bude. Z výhry mi ještě zbyla řasenka. Tak uvidíme, jaká bude. Podkladovou bázi pod oční stíny jsem už nutně potřebovala a průhlednou řasenku jsem si koupila na obočí, abych ho ještě víc vylepšila.

 

A to nejlepší nakonec. Dostala jsem na začátku zkouškového období předčasný dárek k narozeninám, abych to měla lehčí jak ve škole, tak potom o zkouškovém. Ipad jsem si zamilovala, a je vážně super! Po vánocích taky doplnili plastové kelímky Starbucks, tak už mám i doma z čeho pít kafíčko.

 

Starbucks, Apple Ipad 3
Starbucks, Apple Ipad 3
Doufám, že jsem na nic nezapomněla. A ještě jedna novinka – „u nás“ na Čerňáku budou otevírat Bageterie Boulevard, z čehož jsem byla včera docela v šoku. Až se mi nebude chtít vařit, už vím, kam si zajedu na oběd.
Mějte se krásně a užívejte víkend, Karolína

2 KOMENTÁŘE

  1. Od Freemana jsem zkoušela zatím jen několik masek v pytlíčku. Nemám odvahu na koupi velkého balení. Co říkáš na tu bázi od Dermacolu ? To selfie tričko je boží

Comments are closed.